WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV

Masa zachwycony reformą Ziobry

08.08.2017, godz. 02:00
Jarosław Sokołowski pseud. Masa
Jarosław Sokołowski pseud. "Masa" foto: Piotr Grzybowski/Super Express

Okazuje się, że Zbigniew Ziobro (47 l.) ma sojusznika w walce o naprawę wymiaru sprawiedliwości! To najsłynniejszy polski świadek koronny, a w przeszłości gangster i członek mafii pruszkowskiej Jarosław Sokołowski vel "Masa" (55 l.). - Dobrze, że Zbigniew Ziobro bierze się za tę sędziowską kastę. Trzeba ją pogonić! - mówi nam "Masa".

W ostatnich wyborach głosował na partię Jarosława Kaczyńskiego (68 l.). I wciąż wiąże ogromne nadzieje z "dobrą zmianą". Szczególnie zależy mu na uzdrowieniu wymiaru sprawiedliwości. W tej sprawie "Masa" mocno kibicuje Zbigniewowi Ziobrze. - Uważam, że PiS dobrze robi, kończąc z tą sędziowską kastą. Trzeba zmienić sądy, szczególnie Sąd Najwyższy, gdzie taka pani Małgorzata Gersdorf bezczelnie mówi o 10 tys. zł, za które da się przeżyć tylko na prowincji... To podłe! Ta pani nie powinna nosić togi! Wziąć szczotę i pogonić całą tę sędziowską kastę! - mówi nam oburzony "Masa".

I analizuje sytuację w sądownictwie, przy okazji chwaląc weto prezydenta Andrzeja Dudy (45 l.) w sprawie reformy SN i KRS. - Wreszcie widać, że coś w Polsce się rusza, jeśli idzie o sądy. Jestem dobrej myśli. Choć przy okazji uważam, że jednak dobrze się stało, że prezydent zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa, bo można je jeszcze lepiej przygotować. Dobrze, żeby Andrzej Duda i Zbigniew Ziobro się jakoś porozumieli w tej sprawie. Kibicuję zmianom w sądach i Zbigniewowi Ziobrze, żeby nie odpuszczał w reformowaniu polskiego sądownictwa! - dodaje na koniec Jarosław Sokołowski.

Zobacz: Taśmy Sikorskiego. TVP ujawnia nowe fragmenty- "Sr*** na Polskę nie jest za darmo"

Przeczytaj też: Wpadka szefowej "Wiadomości"! Internauci drwią z wakacji Marzeny Paczuskiej

Polecamy: Zakonnica wspomina rozmowę z Owsiakiem: "K**wa, to wy nie macie pampersów?!"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: