WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka Max Kolonko chce nawiązać współpracę z TVN

Max Kolonko chce nawiązać współpracę z TVN

25.11.2016, godz. 10:51
MARIUSZ MAX KOLONKO
MARIUSZ MAX KOLONKO foto: EAST NEWS

Publicysta Mariusz Max Kolonko, choć nie wykluczał kandydowania na stanowisko prezesa TVP, nie ma obecnie dobrego zdania o tej stacji. Na swoim Facebooku napisał on list otwarty do Jamesa D. Samplesa, prezesa Grupy TVN w którym zaoferował swoją współpracę. Jak napisał: - Jestem przekonany, że będzie to początkiem procesu przywracania uczciwości i różnorodności poglądów w dziennikarstwie publicystycznym w polskich mediach mainstreamu, stanowiąc jednocześnie interesującą alternatywę programową dla widzów TVN.

 

Publicysta w liście zadeklarował, że chciałby współpracować z TVN przy dalszej realizacji swojego youtube’owego programu MaxTV „Mówię Jak Jest”. Jak uzasadniał: - Jest to obecnie najpopularniejszy program opiniotwórczy w języku polskim w sieci, który ma lepszy nieraz rating niż programy publicystyczne telewizji w Polsce. „Mówię Jak Jest” ma dziś łącznie niemal 2 mln subskrybentów i fanów na Facebook, YouTube (MaxTV i MaxTVnews ) oraz Twitter.

Max Kolonko zachęca prezesa TVN (który piastuje to stanowisko od lipca) pisząc, że: - Jak wynika z naszej online-ankiety zdecydowana większość ankietowanych zgodziła się z koncepcją prezentacji programu MaxTV „Mówię Jak Jest” na antenie TVN. W związku z poparciem widzów MaxTV chciałbym zasygnalizować Panu możliwość współpracy MaxTV z telewizją TVN w realizacji programu „Mówię Jak Jest” oraz przyszłej telewizji internetowej MaxTV. Jestem przekonany, że będzie to początkiem procesu przywracania uczciwości i różnorodności poglądów w dziennikarstwie publicystycznym w polskich mediach mainstreamu, stanowiąc jednocześnie interesującą alternatywę programową dla widzów TVN.

Całość wyglądała następująco:

 

 

Fanom jego programu, którzy mogliby czuć się zaniepokojeni jego propozycją, dziennikarz napisał uspokajająco: - Ponieważ jest to list otwarty chciałbym jednocześnie zapewnić widzów, sympatyków i fanów MaxTV Mówię Jak Jest, że zarówno ja, jak i mój program, ZAWSZE pozostaniemy wierni Wam i podstawowym wartościom i standardom analitycznego dziennikarstwa. Zawsze będę Mówić Jak Jest.

Internauta skomentował złośliwie:

 

 

Zobacz także: Wałęsa ODMÓWIŁ IPN próbek swojego pismaŹródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: