WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Miał być teściem Kingi Dudy, decyzją prezydenta dostał EKSTRA FUCHĘ

Miał być teściem Kingi Dudy, decyzją prezydenta dostał EKSTRA FUCHĘ

19.09.2016, godz. 11:01
Prezydent Andrzej Duda
foto: EAST NEWS

O Karolu Sabatowskiem przez jakis czas było głośno, gdyż spotykał się z córką prezydenta Kingą Dudą. Karol i jego rodzice jeździli z parą prezydencką na wakacje a młodej parze wróżono nawet ślub. Ostatecznie jednak uczucie nie przetrwało i związek się rozpadł. Najwyraźniej jednak była miłość Karola i Kingi przysłużyła się znajomości ich rodziców. Ojciec Karola, Andrzej Sabatowski został właśnie mianowany przez Andrzeja Dudę na członka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. O sprawie poinformował "Fakt".

Nominacja Sabatowskiego wzbudziła zdziwienie, gdyż w Krakowie kojarzy się raczej ze środowiskiem przychylnym Donaldowi Tuskowi. Za czasów PO był on dyrektorem TVP Wrocław (pracował również jako dziennikarz). Jego żoną jest znana dziennikarka TVP Kraków Magdalena Drohomirecka. Po aferze w "Rzeczpospolitej" (tekst Cezarego Gmyza o trotylu na wraku Tupolewa) to Sabatowskiego zatrudnił właściciel gazety jako specjalnego pełnomocnika ds. dziennikarskiej etykiety.

 

 

Warto zauważyć, że praca w KRRiT to naprawdę przyjemność. Pewne zatrudnienie na 6 lat, służbowe auto oraz pensja, którą szacuje się na ok. 13 tysięcy złotych miesięcznie.

 

 

Zobacz także: Misiewicz oferował "pracę za głosy" radnym PO?

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: