WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Minister Zieliński miał poważny wypadek! Co się stało?

Minister Zieliński miał poważny wypadek! Co się stało?

28.07.2017, godz. 02:00
Minister cudem przeżył
Groźny wypadek ministra Jarosława Zielińskiego foto: Super Express

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński (57 l.) omal nie zginął w wypadku samochodowym! Mercedes, którym kierowała jego żona, najpierw otarł się o inne auto, wypadł z drogi i uderzył w słup energetyczny. Wiceszef MSWiA ze stłuczoną klatką piersiową trafił do szpitala w Sokółce.

Do zdarzenia doszło tuż po północy (z środy na czwartek) w miejscowości Krzywa na krajowej "ósemce" pomiędzy Białymstokiem a Augustowem (woj. podlaskie). Szczegółów wypadku nie chcą zdradzać ani policja, którą nadzoruje Zieliński, ani straż pożarna. Jak udało nam się dowiedzieć, wiceminister Zieliński, będąc już na urlopie podróżował prywatnym samochodem w kierunku Augustowa. Za kierownicą mercedesa siedziała jego żona. W miejscowości Krzywa niedaleko Suchowoli, na prostym odcinku drogi auto wiceministra zjechało na przeciwległy pas ruchu. Uderzyło bokiem w jadące z naprzeciwka BMW. Mercedes wypadł z drogi w obsiane zbożem pole i uderzył w słup energetyczny z transformatorem.

- Było kilka minut po północy, już spaliśmy, gdy z łóżek wyrwał nas straszny huk - opowiada mieszkająca w pobliżu Dorota Świerzbińska (20 l.). - W BMW jechała młoda kobieta o jasnych włosach. Była sama. Dopiero później dowiedzieliśmy się, że w drugim samochodzie byli pan wiceminister i jego żona - dodaje 20-latka.

Jarosław Zieliński po wypadku skarżył się na bóle w klatce piersiowej. Został przewieziony do szpitala. Jego urazy, na szczęście, nie były groźne dla życia i wkrótce został wypisany. Obie panie kierujące samochodami były trzeźwe. Żadna z nich nie odniosła obrażeń.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: