WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Misiewicz KŁAMAŁ w sprawie swoich studiów?

Misiewicz KŁAMAŁ w sprawie swoich studiów?

23.09.2016, godz. 11:13
misiewicz
foto: EAST NEWS

Bartłomiej Misiewicz w momencie, w którym wybuchła burza wokół jego angażu w zarządzie Polskiej Grupy Zbrojeniowej, informował, że choć istotnie nie ma ukończonych studiów wyższych to "kończy studia licencjackie". Tymczasem, jak dowiedziało się TVN24, tak naprawdę formalnie może on nie być nawet studentem. Na Uczelni im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie figuruje on obecnie jako "były student".

 

W 2014 roku, gdy startował do Sejmiku województwa mazowieckiego z listy PiS, protegowany Antoniego Macierewicza zapewniał, że studiuje prawo na UKSW. Zapytany niedawno przez dziennikarzy mówił: - Kończę studia licencjackie.

Tymczasem przed dwoma tygodniami wystosowano zapytanie w tej sprawie do rzecznika UKSW. Choć uczelnia odmówiła odpowiedzi na to pytanie, to reporterzy "Czarno na białym" dotarli do informacji w systemie informatycznym uczelni. Tam Misiewicz figuruje jako "były student". Oznacza to, że został on skreślony z listy studentów. Po skreśleniu z listy osoba formalnie przestaje być studentem, ma jednak możliwość wnioskować o ponowne wpisane na listę w celu ukończenia studiów.

Dziennikarz ironicznie skomentował:

 

 

Inny dodał:

 

 

Zobacz także: MOCNE SPIĘCIE rzecznika PSL z dziennikarzem TVP NA WIZJI!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: