WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Misiewicz przed odejściem dostał DUŻĄ PREMIĘ!

Misiewicz przed odejściem dostał DUŻĄ PREMIĘ!

16.04.2017, godz. 07:52
Bartłomiej Misiewicz
foto: EAST NEWS

Portal OKO.press dotarł do informacji, jakoby 10 marca Bartłomiej Misiewicz został nagrodzony przez Antoniego Macierewicza premią 7 000 zł za "za duży wkład pracy i osobiste zaangażowanie w realizacji zadań służbowych".

Nagroda ta jes o tyle zastanawiająca, że Misiewicz - ówczesny rzecznik ministerstwa i szef gabinetu politycznego Macierewicza - w ostatnich miesiącach pracy głównie przebywał na urlopie.

Patrząc chronologicznie, po nagrodzie z 10 marca, niecałe dwa tygodnie później premier Beata Szydło oznajmiła, że "Antoni Macierewicz wyciągnął konsekwencje w stosunku do pana Misiewicza i ta sprawa jest zamknięta". Następnie równo miesiąc później okazało się, że zarząd Polskiej Grupy Zbrojeniowej zatrudnił protegowanego Macierewicza na stanowisku pełnomocnika zarządu ds. komunikacji. Jeszcze tego samego dnia Misiewicz stanowisko stracił, a trzy dni później komisja PiS do zbadania jego kariery "całkowicie negatywnie oceniła jego postawę". Misiewicz zrezygnował wówczas z członkostwa w PiS.

Dokument, do którego dotarł portal wyglądał następująco:

 

 

Zobacz także: Para prezydencka złożyła Polakom życzenia wielkanocne

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: