WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Misiewicz szczerze: Tęsknię za ministrem Macierewiczem

Misiewicz szczerze: Tęsknię za ministrem Macierewiczem

14.10.2016, godz. 02:00
Bartłomiej Misiewicz i  Antoni Macierewicz
Bartłomiej Misiewicz i  Antoni Macierewicz foto:

Bartłomiej Misiewicz (26 l.), który niedawno zrezygnował z funkcji rzecznika prasowego MON, przyznaje, że bardzo tęskni za pracą w resorcie. - Czekam na zakończenie postępowań prokuratorskich i jestem spokojny, że wszystko się dobrze zakończy. Byłoby mi bardzo miło, gdybym mógł dalej pracować z panem minister obrony narodowj, ministrem Antonim Macierewiczem (68 l.) - mówi nam Misiewicz.

Czarne chmury nad Bartłomiejem Misiewiczem pojawiły się po ujawnieniu informacji, że z ramienia MON trafił do rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

"Naprawdę wolę kogoś, kto jest dobrze zorientowany w tym, co się dzieje w MON i jakie są oczekiwania resortu, niż absolwenta konserwatorium muzycznego, nawet ze zdanymi egzaminami do spółek Skarbu Państwa, który nie ma bladego pojęcia o spółce, którą ma nadzorować czy zarządzać. Z tego punktu widzenia pan Misiewicz był bardzo dobrym wyborem" - mówił o tej nominacji kilka dni temu w "SE" wiceszef MON Bartosz Kownacki. Ostatecznie Misiewicz zrezygnował z tej funkcji, jak i z rzecznikowania, po oskarżeniach "Newsweeka".

- Wszystkie stawiane mi zarzuty były nieprawdziwe. Jestem pewien, że wszystko się pozytywnie zakończy. Mam nadzieję, że wrócę do pracy w Ministerstwie Obrony Narodowej - mówi nam Misiewicz.

Zobacz: Smolar LEKCEWAŻĄCO o Dudzie: Mógłby występować w niemym filmie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: