WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Młodzież Wszechpolska politycznie UŚMIERCA prezydentów miast!

Młodzież Wszechpolska politycznie UŚMIERCA prezydentów miast!

05.07.2017, godz. 15:39
Polityczne akty zgonu Młodzieży Wszechpolskiej
foto: iNTERNET

W różny sposób można wyrażać swoje niezadowolenie z polityków, którzy rządzą naszym krajem lub też poszczególnymi miastami. Młodzież Wszechpolska postanowiła jednak nie bawić się w kurtuazję i w internecie zamieściła polityczne akty zgonu 11 samorządowców, którzy zadeklarowali gotowość do przyjmowania uchodźców w miastach, w których zarządzają (w tym Hanny Gronkiewicz-Waltz czy też Rafała Dutkiewicza).

Jak argumentowali organizatorzy akcji: - Niniejszy akt zgonu politycznego został sporządzony na podstawie  »Deklaracji Prezydentów o współdziałaniu miast Unii Metropolii Polskich w dziedzinie migracji«, która jest wstępem do przyjmowania tzw.  »uchodźców« przez polskie samorządy. Akt ten ma charakter symboliczny i jest wyrazem sprzeciwu polskiego społeczeństwa wobec systemu relokacji siejących terroryzm imigrantów z Bliskiego Wschodu.

 

 

"Akty politycznego zgonu" są wypisane imiennie dla każdego z prezydentów jedenastu miast - Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Jako "przyczynę zgonu" wpisano "liberalizm, multikulturalizm, głupota". Wyglądało to następująco:

 

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej zapowiedzieli na sobotę pikiety w miastach, których prezydenci podpisali deklarację o współdziałaniu w dziedzinie migracji.

Zobacz także: Czy Polacy wierzą w pozytywny efekt wizyty Trumpa w Polsce? SONDAŻ SE.PL i NOWA TV

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: