WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Monika Olejnik ZAGRA w popularnym serialu! [WIDEO]

Monika Olejnik ZAGRA w popularnym serialu! [WIDEO]

10.10.2016, godz. 13:43
Źródło: Paulina Koziejowska

Monika Olejnik to dziennikarka, która pytaniami potrafi przyszpilić każdego polityka, zna się na modzie - co potwierdza swoimi stylizacjami na uroczystych galach, ale to nie wszystkie jej twarze. Ostatnio Olejnik zagrała w serialu! O swojej roli Monika Olejnik opowiedziała tylko w w rozmowie z SuperExpress.tv.

Monika Olejnik zagra w lubianym przez widzów serialu "Druga szansa", w którym występują takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski czy Magdalena Boczarska. Kogo zagra Olejnik? Jak zdradziła dziennikarka w rozmowie z SuperExpress.tv, Olejnik pojawi się na pokazie mody, który zostanie pokazany w serialu. zagra więc... samą siebie - Monikę Olejnik na pokazie mody. Dziennikarka jako bywalczyni takich modowych wydarzeń przed serialową kamerą czuła się jak ryba w wodzie. Co ciekawe Olejnik będzie towarzyszył jej partner Tomasz Ziółkowski, z którym dziennikarka będzie pozować na ściance. O co dokładnie chodzi? Olejnik z partnerem przyszła na pokaz projektantki Doroty Williams, a kolekcja ubrań prezentowana na pokazie została zaprezentowana na planie serialu. Dodatkowo ciekawostką jest to, że kolekcja zaprezentowana w serialu będzie nosiła nazwę "Druga szansa", a fanki talentu Williams będą mogły kupić stroje.

Czy Olejnik zostanie teraz aktorką? Dziennikarka ma na swoim koncie kilka ról. Grała w "Pora na czarownice", serialu "Oficerowie", a nawet podkładała głos postaci z kreskówki "Rybki z ferajny". Obejrzyjcie materiał SuperExpress.tv.

Zobacz: Olejnik cała w koronkach. KOPIUJE styl Agaty Dudy [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: