WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Morze alkoholu u Giertycha [ZDJĘCIA]

Morze alkoholu u Giertycha [ZDJĘCIA]

27.06.2017, godz. 19:15
Morze alkoholu u Giertycha
Morze alkoholu na urodzinach u Giertycha foto: Super Express

Roman Giertych (46 l.), który kilka dni temu obchodził huczne imieniny w swojej podwarszawskiej willi, zapewnia, że i owszem, serwowano u niego alkohol, ale wszystko było pod kontrolą i nikt trunków nie nadużył. Tymczasem niemal każdy gość, który przychodził do Giertycha na przyjęcie, niósł ze sobą w prezencie butelczynę! I tylko możemy się domyślać, jakie morze alkoholu było na tej biesiadzie...

- Ja akurat wręczyłem Romanowi Giertychowi tylko kwiaty. A na samej imprezie piłem tylko czerwone wino - mówi nam Borys Budka (39 l.) z PO. Ale na stołach u Giertychów królowały też inne trunki. - Była whisky, czerwone i białe włoskie wino musujące, ale i jakiś inny alkohol - opowiada nam inny uczestnik tej biesiady. Tymczasem Roman Giertych wydał w sprawie swojej biesiady oświadczenie. "Tak, przyznaję, że w dniu 23 czerwca roku bieżącego dopuściłem się zorganizowania imprezy w moim ogrodzie. Podczas przyjęcia serwowano... alkohol. Nikt go w prawdzie nie nadużył, ale zdaję sobie sprawę ze złego przykładu, który rozsiał się wobec okolicznej ludności znanej z tego, że o podobnych używkach dowiaduje się jedynie z reklam w TVP" - napisał na Facebooku.

Najwyraźniej innego zdania byli sąsiedzi, którzy wezwali dwukrotnie patrol policji. - Po złożeniu zawiadomienia o zakłóceniu ciszy nocnej są prowadzone czynności w celu ustalenia, czy istnieją przesłanki do skierowania wniosku o ukaranie. W tej chwili są przesłuchiwani świadkowie - mówi nam Anna Wasilewicz z komendy policji w Otwocku.

ZOBACZ: Magda Gessler helikopterem przyleciała na imprezę do Giertycha i jego żony! ZDJĘCIA TYLKO U NAS!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: