WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Mucha zrobiła Kukizowi awanturę w Sejmie!

Mucha zrobiła Kukizowi awanturę w Sejmie!

06.10.2016, godz. 10:56
Joanna Mucha
Joanna Mucha foto: EAST NEWS

W ostatnich dniach pomiędzy Joanną Muchą a Pawłem Kukizem panowała ciężka atmosfera. Lider Kukiz'15 zaatakował na FB posłankę PO za to, że przyłączyła się do "Czarnego protestu". Napisał on, że Mucha zostawiła swoje dzieci, by walczyć o prawo do aborcji. Posłanka odpowiedziała oburzona na tym samym portalu: - Pierwszy raz ktoś podniósł rękę na moich Synów. Choć w wtorek w rozmowie z "Super Expressem" Kukiz przepraszał Muchę za swoje słowa, mówiąc: - Żałuję, że to powiedziałem. Jeżeli mam taką możliwość chciałbym przeprosić, szczególnie dzieci i rodzinę pani Muchy. To był błąd, poszedłem emocjami, to najwyraźniej to nie wystarczyło. W środę Mucha spotkała Kukiza na sali plenarnej w Sejmie i porządnie go obsztorcowała!

 

 

Fotoreporterzy uchwycili w Sejmie moment, w którym Joanna Mucha podchodzi do siedzącego Kukiza. Widać wyraźnie jej wzburzenie. Zdenerwowana Mucha tłumaczy coś liderowi Kukiz'15 i celuje do niego palcem. Wyglądało to następująco:

 

 

Pozostaje mieć nadzieję, że obie strony wszystko sobie już wyjaśniły i wygasiły negatywne emocje, jakie między nimi zaistniały...

Zobacz także: Kukiz ZAATAKOWAŁ Muchę. Teraz... przeprasza [WIDEO]

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: