WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Na działce męża Gronkiewicz-Waltz odnaleziono PLANTACJĘ MARIHUANY!

Na działce męża Gronkiewicz-Waltz odnaleziono PLANTACJĘ MARIHUANY!

04.10.2016, godz. 16:21
Charytatywny Bal Dziennikarzy 2016,Hanna Gronkiewicz-Waltz, Andrzej Waltz
Hanna Gronkiewicz-Waltz, Andrzej Waltz foto: AKPA

Jak poinformował portal tvnwarszawa.pl 552 krzewy konopi indyjskich (z których dało się wyhodować nawet 12 kg marihuany) znajdowało się na działce należącej do męża prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz pod Sochaczewem. To jedna z największych odnalezionych w tym roku plantacji na terenie Mazowsza. Do uprawy przyznali się bracia z sąsiadującej działki. Mimo to internauci błyskawicznie stworzyli wiele memów z panią prezydent w roli głównej.

 

Krzewy konopi rosły na terenie rozległej posesji w gminie Nowa Sucha. Rośliny zasadzono w ustronnym miejscu, zakrytym przez gęste zarośla. Działka nie była doglądana przez właścicieli, co wykorzystali dwaj bracia. Jak poinformowała media Alicja Śledziona, rzeczniczka komendanta wojewódzkiego policji w Radomiu: - Funkcjonariusze ustalili, że hodowlą zajmowali się mężczyźni, którzy mieszkali w sąsiedztwie działki, na której uprawiali konopie. Są to osoby z tej samej miejscowości. Jeden z nich przyznał się, został zatrzymany. Grozi im do 8 lat więzienia.

Współwłaścicielem działki, na której prowadzono narkotykową działalność, okazał się Andrzej Waltz, mąż prezydent Warszawy. Choć sam nie wypowiedział się dla mediów, Bartosz Milczarczyk (rzecznik prasowy ratusza) przyznał: - To jest działka, która od wielu lat jest w rodzinie państwa Waltzów. Pan Waltz raz w roku przyjeżdża na jej teren i sprawdza stan budynków po zimie. Działka o powierzchni ponad 9 hektarów nie ma ogrodzenia. Dodał, że Andrzej Waltz, złożył już wyjaśnienia na policji w tej sprawie.

Tymczasem internauci zareagowali błyskawicznie, tworząc memy takie jak:

 

 

 

 

 

 

Zobacz także: Szydło reaguje na chamskie słowa Waszczykowskiego! Wezwała go "na dywanik"!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: