WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Nagranie Tusk-Putin ze Smoleńska ODNALEZIONE?!

Nagranie Tusk-Putin ze Smoleńska ODNALEZIONE?!

26.09.2016, godz. 21:04
Donald Tusk i Władimir Putin
foto: EAST NEWS

Sensacyjne ustalenia w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jak podaje portal Kulisy24.com, odnaleziono rozmowy, które prowadzili Donald Tusk i Władimir Putin tuż po wypadku prezydenckiego samolotu. Do rozmów miał dotrzeć jeden z dziennikarzy Gazety Finansowej, który twierdzi, że politycy rozmawiali po niemiecku. Czy nagranie Tusk-Putin faktycznie istnieje? A jeśli tak - czy może rzucić nowe światło na to, co stało się 10 kwietnia w 2010 roku?

Czy informacje, które podaje portal Kulisy24.com mogą okazać się przełomowe w sprawie katastrofy smoleńskiej? Z ustaleń do których dotarli dziennikarze wynika, że faktycznie udało się zarejestrować rozmowę Donald Tusk - Władimir Putin. Politycy mieli rozmawiać w języku niemieckim. Obecnie nagranie ma być tłumaczone przez jednego z dziennikarzy Gazety Finansowej, który przyznał, że jest ono słabej jakości.

O innych, nieznanych nagraniach mówił dla Rzeczpospolitej Antoni Macierewicz. - My dysponujemy teraz prawdziwymi dowodami, w tym tymi, które ukrywała komisja Millera. Mamy wstrząsające wyznania członków tej komisji. A także nowe nagrania załogi tupolewa, które do tej pory nie były znane. Ale nie pochodzą one z pokładu polskiego samolotu - powiedział szef MON. Polityk nie chciał jednak zdradzić, jakie jest pochodzenie dowodów.

W katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym Lech Kaczyński i jego żona Maria, najważniejsi dowódcy wojskowi, przedstawiciele duchowieństwa oraz Rodzin Katyńskich. 10 kwietnia 2016 roku minęła 6. rocznica tego tragicznego wydarzenia.

Zobacz: "Proszę natychmiast usunąć informację, że grałem w Smoleńsku"! Aktorzy wstydzą się udziału w filmie!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: