WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Najsztub DRWI z Dudy, Kaczyńskiego i Kurskiego! Celnie?

Najsztub DRWI z Dudy, Kaczyńskiego i Kurskiego! Celnie?

12.08.2016, godz. 13:19
Piotr Najsztub
Piotr Najsztub foto: AKPA

Na facebookowym profilu "Sokzburaka", który słynie ze złośliwych ataków na Prawo i Sprawiedliwość pojawił się w piątek film z dziennikarzem, Piotrem Najsztubem w roli głównej. Zatytułowany jest on "Nadzwyczajnym Orędziem Mózgu Państwa", gdzie Najsztub parioduje przemówienia prezydenckie. Uderza w nim zarówno w prezydenta, jak i w Jarosława Kaczyńskiego i Jacka Kurskiego.

Najsztub mówi, że mówienie o prezydencie jako "popychadle jest niesprawiedliwym nawiązaniem do jego nocnych korespondencji z leśnym ruchadłem." Dlatego, aby odzyskać wśród rodaków szacunek do głowy państwa, ma zostać powołana przez Zbigniewa Ziobrę specjalna "specgrupa". Jak dodał, czujący szacunek nie mają się jednak czego bać, w przeciwieństwie do tych drugich...

Najsztub zwrócił się bezpośrednio do Jacka Kurskiego (podkreślając jego obecne stanowisko "pełniącego obowiązki"). Jak stwierdził: -  Cała Polska trzyma kciuki za media narodowe. Trzyma je, z tego co widzę, skierowane w dół".

Najsztub nawiązał do zdjęć z wakacji Joachima Brudzińskiego, na których widać było "osobę łudząco podobą do pełniącego obowiązki istoty państwa Jarosława Kaczyńskiego w za dużym dresie i czapce bejsbolówce". Jak wyjaśnił, to akcja "Zabierz swojego szefa na wakacje", w której posłowie PiS zabierają ze sobą stand swojego lidera, "by go nie tracić z oczu".

Całość wyglądała następująco:

 

Jak oceniacie poziom żartów Najsztuba? Zachęcamy do udziału w naszej sondzie lub wyrażenia swojego zdania w komentarzu.

Zobacz także: OHYDNY mem o śp. Lechu Kaczyńskim na Facebooku Lecha Wałęsy!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: