WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Narodowcy NIE CHCĄ koncertu Natalii Przybysz w Łodzi. - Powinna spotkać się z...

Narodowcy NIE CHCĄ koncertu Natalii Przybysz w Łodzi. - Powinna spotkać się z...

05.11.2016, godz. 14:12
Natalia Przybysz
foto: © AKPA

Nie milką echa głośnego wywiadu Natalii Przybysz dla "Wysokich Obcasów", w którym wyznała, że dokonała aborcji w jednej z klinik na Słowacji. Wyznanie wokalistki zbulwersowało środowiska narodowe, które wystosowały list do właścicieli lokalu w Łodzi, gdzie ma się odbyć koncert. - Uważamy, że pani Natalia Przybysz powinna raczej spotkać się z prokuratorem, biorąc pod uwagę przedstawione przez nią okoliczności, które stanowią przestępstwo również na gruncie obecnej ułomnej ustawy antyaborcyjnej - piszą w liście narodowcy.

5 listopada w łódzkim klubie OHM w Manufakturze ma się odbyć koncert Natalii Przybysz związany z promocją płyty "Woman Blue". Widowisko z udziałem wokalistki nie przypadło jednak do gustu narodowcom, którzy postanowili wyrazić swój sprzeciw i wysłać list do właścicieli lokalu, gdzie ma się odbyć koncert. - Uważamy, że pani Natalia Przybysz powinna raczej spotkać się z prokuratorem, biorąc pod uwagę przedstawione przez nią okoliczności, które stanowią przestępstwo również na gruncie obecnej ułomnej ustawy antyaborcyjnej - napisali autorzy listu. Natalia Przybysz w głośnym wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" przyznała, że w grudniu w 2015 roku dokonała aborcji na Słowacji. Stwierdziła, że nie miała warunków mieszkaniowych, aby wychowywać kolejne dziecko.

Do prokuratury trafił również powiadomienie z Katolickiego Klubu św. Wojciecha.

- Niniejszym, składamy doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa, polegającego na dokonaniu zbrodni zabicia dziecka nienarodzonego przez panią Natalię Przybysz i rozmyślnym, publicznym propagowaniu tego czynu zabronionego poprzez udzielanie wywiadów oraz komponowanie i rozpowszechnianie piosenek, w których przez pochwałę dokonanej zbrodni - zachęca czytelników i słuchaczy do naśladownictwa czynu dzieciobójstwa - napisano.

Czytamy: Koncert Przybysz w Nadarzynie jednak się odbędzie? "Jedynym kryterium stosowanym w doborze artystów jest kryterium artystyczne"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: