WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Posłanka Scheuring-Wielgus ujawniła: Grożono mi ŚMIERCIĄ

Posłanka Scheuring-Wielgus ujawniła: Grożono mi ŚMIERCIĄ

08.08.2016, godz. 12:16
JOANNA SCHEURING WIELGUS
JOANNA SCHEURING WIELGUS foto: Super Express

Joanna Scheuring-Wielgus ujawniła niedawno, że tuż na początku kadencji Sejmu jeden z posłów rzucił do niej: "Niezła z ciebie dupeczka". Posłanka nie chciała sprawy zostawić samej sobie i postanowiła zaregaować. Niestety, po ujawnieniu sprawy spotkała się z hejtem w internecie. Posłanka nie poddaje się i już szykuje pozwy przeciw internutom. Co więcej posłanka wyjawiła też mrożącą krew w żyłach historię - grożono jej śmiercią!

Posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus nie daje za wygraną i dalej będzie walczyć z seksistowskimi komentarzami. Parlamentarzystka, która zwróciła uwagę na to, jakimi komentarzami obrzucane są panie w Sejmie, została skrytykowana przez część internautów. W rozmowie z portalem natemat.pl, Scheuring-Wielgus wytłumaczyła, że jej prawnik już szykuje pozwy przeciw tym , którzy ją obrażają czując się bezkarnie. Chodzi o osoby publikujące w Internecie na Facebooku, a więc pod swoim nazwiskiem: - Mam zapisane wszystkie wypowiedzi, łącznie z tymi, które zostały skasowane przez autorów. Moi prawnicy przygotowują pozwy - przyznała posłanka Nowoczesnej.

Wyjawiła też, że całkiem niedawno dostała straszną wiadomość. Ktoś straszył posłankę, że zabije ją i jej bliskich: - Jakiś czas temu dostałam na prywatną skrzynkę wiadomość od człowieka - podpisanego z imienia i nazwiska - który groził mi, że zabije mnie i moją rodzinę. Upubliczniłam to, a osoby, które mnie obserwowały odnalazły tą osobę i sprawa trafiła do sądu - wyznała.

Czytaj: Poseł do koleżanki z opozycji: "Niezła z ciebie dupeczka"

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: