WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka NFZ pije za twoje zdrowie! BIESIADA pracowników [ZDJĘCIA]

NFZ pije za twoje zdrowie! BIESIADA pracowników [ZDJĘCIA]

16.09.2016, godz. 02:05
POPIJAWA NFZ
POPIJAWA NFZ foto:

Tak się bawią urzędnicy! W malowniczym ośrodku nad jeziorem zorganizowano spotkanie dla pracowników Narodowego Funduszu Zdrowia. Praca pracą, ale w takich okolicznościach, w piękny mazurski wieczór aż trudno było się powstrzymać urzędnikom od relaksu przy szklaneczce - albo nawet kilku - czegoś mocniejszego.

Po miejmy nadzieję owocnych rozmowach, które odbyły się za dnia, wieczorem przyszedł czas na prawdziwy gwóźdź programu, czyli część rekreacyjną spotkania. A raczej prawdziwą mazurską biesiadę! Ach, czegóż to nie było na suto zastawionych stołach. Gęsto porozstawiane różne rodzaje wódek, wina, no i oczywiście rozmaite napoje na popitkę. Alkoholu z pewnością nikomu nie zabrakło. Aby umilić pracownikom NFZ owocne spotkanie, na sali zjawił się również muzyk z akordeonem, przygrywając biesiadnikom różne melodie. Niektórzy urzędnicy poczuli taki luz, że po toastach zmrożoną czystą ruszyli w tany.

Oficjalny powód dwudniowego posiedzenia w pięknie położonym hotelu w Barczewie? - Spotkanie było jednym z roboczych, szkoleniowych spotkań prezesa NFZ z dyrektorami oddziałów wojewódzkich - informuje nas Beata Pieniążek z biura prasowego NFZ. Spotkanie w tym uroczym miejscu zorganizował oddział warmińsko-mazurski NFZ oraz gabinet samego szefa Funduszu prezesa Andrzeja Jacyny. - Wybór tego miejsca był podyktowany najniższą ceną. Koszty spotkania pokryła Centrala Funduszu. Koszt za dobę za osobę wyniósł 194 zł. Kolacja (poniesione przez Fundusz koszty) nie obejmowała alkoholu - dodaje Pieniążek. Czyli przynajmniej urzędnicy nie pili za nasze.

Zobacz także: Szykują drugą katastrofę Tupolewa. Paweł Deresz zdradza szczegóły CIEKAWEGO eksperymentu

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: