WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka NIE ŻYJE działaczka KOD Elżbieta Kauer. Wzruszające słowa Kijowskiego

NIE ŻYJE działaczka KOD Elżbieta Kauer. Wzruszające słowa Kijowskiego

21.09.2016, godz. 10:59
znicz kondolencje żałoba świeca świeczka
foto: Dreamstime

Smutna wiadomość pojawiła się na Facebooku Mateusza Kijowskiego. Lider Komitetu Obrony Demokracji napisał, że zmarła działaczka Komitetu, zajmująca się edukacją w okręgu mazowieckim, Elżbieta Kauer. Działacze i sympatycy Komitetu Obrony Demokracji pogrążeni są w smutku i żałobie.

Nie żyje działaczka KOD Elżbieta Kauer-Bugajna. O smutnej wiadomości poinformował lider Komitetu Obrony Demokracji. Mateusz Kijowski jest mocno wstrząśnięty śmiercią koleżanki. Poświęcił jej wzruszające słowa: - Wróciłem do domu i dotarła do mnie smutna wiadomość, że Ela Kauer odeszła od nas. Była zawsze i od zawsze - wszędzie, gdzie trzeba. Zawsze gotowa pomóc, zawsze z dobrym słowem. Błyskotliwa, inteligentna, wspaniała rozmówczyni. Aktywnie działała w KOD Edukacja na Mazowszu. Będzie nam jej bardzo brakować - brzmi wpis Kijowskiego na Facebooku.

Zobacz: Niesiołowski ODEJDZIE z PO?!

Kim była Elżbieta Kauer?

Elżbieta Kauer-Bugajna czynnie wspierała działania KOD. Brała udział w spotkaniach Komitetu i konferencjach organizowanych przez KOD poświącony szkolnictwu. Kilka dni temu brała udział w dyskusji na temat edukacji w Łomzy. Tematem była reforma w szkołach, którą planuje ministerstwo edukacji. Kauer-Bugajna była docentem doktorem z wydziału polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: