WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka NIE ŻYJE była reporterka "Wiadomości", rzecznik KOD Beata Kolis

NIE ŻYJE była reporterka "Wiadomości", rzecznik KOD Beata Kolis

31.08.2016, godz. 10:44
znicz kondolencje żałoba świeca świeczka
foto: Dreamstime

Smutna wiadomość pojawiła się na Twitterze KOD. Zmarła działaczka Komitetu, jego rzeczniczka i współzałożycielka Beata Kolis. Wzruszający wpis umieszczono także na Facebooku. Działacze i sympatycy Komitetu Obrony Demokracji pogrążeni są w smutku i żałobie.

Zmarła działaczka i rzeczniczka KOD Beata Kolis: - Dziś w nocy zmarła nasza koleżanka,współzałożycielka KOD, członkini Zarządu, Beata Kolis. Spoczywaj w pokoju Beato - napisali członkowie Komitetu Obrony Demokracji na oficjalnym Twitterze i Facebooku. Beata Kolis zanim została działaczką Komitetu była dziennikarką Telewizji Polskiej. Pracowała w "Wiadomościach" TVP jeszcze w 2002 roku, gdzie przygotowywała relacje z Sejmu. Została wtedy zwolniona po 13 latach pracy. Oprócz relacji z Sejmu była też reporterką programu, a nawet porannych serwisów "Wiadomości", program "Kawa czy herbata". W latach 90. prowadziła wieczory wyborcze. Na swoim koncie miała też pracę w Polskim Radiu. Od 2003 r. prowadziła szkolenia medialne z zakresu wystąpień publicznych, pracowała w prasie kolorowej. Ostatnio pisała także w serwisie koduj24.pl.

Jeszcze dwa tygodnie temu na jej profilu na Facebooku pojawił się wpis: - Zaczynamy tę nierówną walkę Albo on albo ja!- napisała. -  To był zaszczyt Cię poznać wielka szkoda; Smutek, beznadzieja i nieutulony żal - piszą w komentarzach rozżaleni internauci.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: