WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka "Nieprzyzwoite" zachowanie wykładowców względem Kingi Dudy?!

"Nieprzyzwoite" zachowanie wykładowców względem Kingi Dudy?!

07.11.2016, godz. 11:43
Kinga Duda
Kinga Duda foto:

Córka prezydenta Andrzeja Dudy poszła jego śladami i jest studentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Rozpoczęła właśnie trzeci rok nauki i jak donosi tygodnik "Dobry tydzień" jest bardzo pilną studentką, gdyż poza tymi obowiązkowymi, zapisała się ona na zajęcia dodatkowe. Jak jednak zdradził gazecie jej kolega z roku, Kinga nie ma łatwo na studiach, ponieważ niektórzy profesorowie "zachowywali się względem niej nieprzyzwoicie".

W momencie, w którym Andrzej Duda podpisał atakowaną przez część środowiska prawniczego ustawę o Trybunale Konstytucyjnym, córkę prezydenta miały spotkać na uczelni nieprzyjemności. Stała się wówczas obiektem drwin i okazywano jej nieprzychylność. Jak wspominał jej kolega: - Niektórzy profesorowie zachowywali się nieprzyzwoicie. To były celowe zabiegi wymierzone w córkę prezydenta.

Jak dokładniej opisywał: - Na przykład w ostatniej chwili zmieniali jej miejsce egzaminu, tak, żeby nie mogła na niego dotrzeć. Ona bardzo to przeżywała, było jej przykro.

Jak jednak podkreślił jej dziadek, profesor Jan Duda: - Kinga jest twarda. Dała sobie radę. Trudne chwile na uczelni odejść miały już w zapomnienie, a córka prezydenta z pasją skupia się na dalszej nauce.

Napisaliśmy do biura prasowego UJ z prośbą o ustosunkowanie się do tekstu "Dobrego Tygodnia" (czy mieli zgłoszenia dotyczące tego typu zachowań), jednak do tej pory nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi.

Zobacz także: TOTALNA INWIGILACJA?! Resort Ziobry chce łatwiejszych podsłuchów dla służb

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: