WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Niesiołowski dziś odchodzi z PO?

Niesiołowski dziś odchodzi z PO?

21.09.2016, godz. 02:00
Niesiołowski
foto: Archiwum

Platforma Obywatelska bez Stefana Niesiołowskiego?! To może okazać się prawdą już dziś - wieloletni poseł PO ma wstąpić w szeregi nowego koła, które tworzą byli parlamentarzyści Platformy: Michał Kamiński (44 l.), Jacek Protasiewicz (49 l.) i Stanisław Huskowski (63 l.). - Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam - mówi nam Niesiołowski (72 l.).

- Stefan Niesiołowski musi odczuwać marginalizację Ewy Kopacz w PO, bo od dawna funkcjonował gdzieś na jej zapleczu. Szef Platformy Grzegorz Schetyna pozbywa się ludzi Tuska i Kopacz, którzy są mu nieprzychylni. Ale powstanie nowego koła byłych polityków PO to też gra na osłabianie Platformy i wzmacnianie Nowoczesnej - komentuje nam prof. Kazimierz Kik (69 l.), politolog z PAN.

Już dziś w Sejmie ma powstać nowe koło poselskie, które utworzy trzech byłych polityków PO na czele z Michałem Kamińskim. - Nie będziemy po nich płakać - mówi nam jeden z posłów PO. Tymczasem Niesiołowski decyzję o odejściu trzyma w tajemnicy do ostatniej chwili. - W środę będzie na ten temat konferencja, to zobaczymy. Na razie nic nie chcę mówić. Nie będę ani potwierdzał, ani zaprzeczał tym informacjom - rzucił nam Stefan Niesiołowski.

Zobacz: Prowokacja KOD w USA! Agata Duda nie wytrzymała...

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: