WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Niewierny poseł PiS będzie płacił 1500 zł na dzieci

Niewierny poseł PiS będzie płacił 1500 zł na dzieci

15.07.2016, godz. 02:30
Niewierny poseł PiS będzie płacił 1000 zł na dzieci
Niewierny poseł PiS będzie płacił 1000 zł na dzieci foto:

Wczoraj odbyła się rozprawa alimentacyjna posła PiS Łukasza Zbonikowskiego (38 l.) i jego żony Moniki (36 l.). Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że polityk będzie płacił 1500 zł na dwie małoletnie córki. Jego żona domagała się minimum dwa razy tyle.

O ustalenie alimentów wystąpiła Monika Zbonikowska. Wczoraj Sąd Okręgowy we Włocławku rozpatrywał sprawę. - Proszę o uszanowanie mojej prywatności. Nie chcę występować w mediach - ucięła krótko, gdy chcieliśmy ją zapytać o sprawę. Podobnie poseł Łukasz Zbonikowski, który milczy jak zaklęty. Nie zamienił słowa nawet ze swoją żoną. Według naszych informacji sąd zdecydował, że Zbonikowski będzie płacił 1500 zł na córki.

Przypomnijmy, że w tym samym sądzie toczy się sprawa rozwodowa państwa Zbonikowskich. Z pozwem o rozwiązanie małżeństwa wystąpiła żona, która podejrzewa posła o niewierność. Dowodem na zdradę miały być specjalnie przebadane majtki polityka, na których wykryto kobiece DNA, należące do asystentki parlamentarzysty PiS.

Polityk już niedługo będzie musiał tłumaczyć się też przed śledczymi. W czerwcu do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przez niego przestępstwa. Zbonikowski miał opłacać prywatne telefony, a także swoje wesele i chrzciny córki za sejmowe pieniądze przeznaczone na działalność biura poselskiego. A na początku lipca śledczy otrzymali kolejną bulwersującą informację, z której wynika, że poseł miał podać nieprawdę w oświadczeniu majątkowym. Miał tam nie wpisać m.in. kombajnu wartego 600 tys. zł. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście.

Zobacz: Tusk: Stanę przed komisją Amber Gold

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: