WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Niewierny poseł PiS, Łukasz Zbonikowski odda mandat za fuchę w spółce?

Niewierny poseł PiS, Łukasz Zbonikowski odda mandat za fuchę w spółce?

21.11.2016, godz. 02:00
ZBONIKOWSKI ŁUKASZ ŻONA AFERA
ZBONIKOWSKI ŁUKASZ ŻONA AFERA foto: Super Express

A jednak! Jak ustalił "Super Express", poseł PiS Łukasz Zbonikowski (38 l.) zrezygnuje z zasiadania w ławach poselskich. Decyzję miało wymusić na pośle kierownictwo partii. Polityk ma dostać fuchę w jednej ze spółek Skarbu Państwa.

30 listopada - to na ten dzień wyznaczono posiedzenie sejmowej komisji, która ma zaopiniować wniosek o uchylenie immunitetu posłowi PiS Łukaszowi Zbonikowskiemu. Wniosek złożyła jego żona Monika (36 l.), która twierdzi, że mąż naruszył jej nietykalność cielesną. Zbonikowski zaprzeczał, a w przysłanym do redakcji oświadczeniu oskarżył prawników żony. Serial posła pewnie trwałby w najlepsze, gdyby nie wydarzenia z ubiegłego tygodnia. Wtedy to, jak ustalił "Super Express", władze PiS na czele z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim (67 l.) powiedziały "dość".

Kilka dni temu doszło do spotkania z posłem. - Niechętnie, ale przystał na propozycję objęcia funkcji dyrektorskiej w jednej ze spółek Skarbu Państwa. Zrezygnuje z mandatu. Na jego miejsce wejdzie Marzena Drab, która była kolejna na liście podczas wyborów - mówi nam osoba z kierownictwa PiS. Chcieliśmy poprosić wczoraj posła PiS o komentarz, ale odmówił rozmowy z nami.

Przypomnijmy, że przed Sądem Okręgowym we Włocławku toczy się sprawa rozwodowa Zbonikowskich. Dowodem na zdradę posła mają być majtki, na których wykryto DNA asystentki polityka.

Zobacz: Biedroń kibicuje posłance PiS, która mówiła o deportacji ateistów

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: