WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Nowa fucha Orłosia. Wraca do telewizji

Nowa fucha Orłosia. Wraca do telewizji

02.11.2016, godz. 13:24
Maciej Orłoś
foto: © AKPA

Maciej Orłoś był jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Przez 25 lat prowadził "Teleexpress" w sposób ciekawy, nieraz żartobliwie  z przymrużeniem oka. Nic dziwnego, że miał wielu fanów. Ale na pod koniec sierpnia okazało się, że Orłoś odchodzi z "Teleexpressu" i żegna się z TVP. Dziś dziennikarz pochwalił się nową pracę, także w telewizji!

Maciej Orłoś odszedł z TVP na przełomie sierpnia i września, ostatni raz poprowadził "Teleexpress" 31 sierpnia. Z zaszklonymi oczami żegnał się z widzami: -  Zwykle na zakończenie mówię coś śmiesznego, ale nie tym razem, mianowicie to jest mój ostatni Teleexpress. Żegnam się z państwem - mówił. Fani od razu zaczęli się zastanawiać co dalej będzie z dziennikarzem. Szybko okazało się, że Maciej Orłoś będzie pracował w Wirtualnej Polsce i właśnie dziś 2 listopada były prowadzący "Teleexpressu" pochwalił się w Internecie nową pracą.

 

Sprawdź: Za którą GWIAZDĄ TVP tęsknią Polacy? WYNIKI sondażu dla SE.pl.

W Wirtualnej Polsce Orłoś będzie prowadził codzienny program informacyjny. Na Facebooku dziennikarz napisał: - Telewizja Wirtualnej Polski to dla mnie nowe wyzwanie, ale też inny wymiar wolności, energii, zawodowej inspiracji. Niezwykle ekscytujące połączenie telewizji z możliwościami, jakie dają internet i najnowsze technologie. Mój program "Dzieje się na żywo" będzie przeglądem najważniejszych informacji - krótko, zwięźle i na temat, często z poczuciem humoru… Jeśli brzmi znajomo, to… cóż - ja inaczej nie potrafię - ekscytuje się Orłoś. Kiedy widzowie będą mogli zobaczyć Orłosia w nowej roli? Dziennikarz powiadomił, że fani zobaczą go dopiero 2 grudnia. Muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: