WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Nowa praca Orłosia. Jest KOMENTARZ dziennikarza

Nowa praca Orłosia. Jest KOMENTARZ dziennikarza

08.09.2016, godz. 09:52
Maciej Orłoś
foto: © AKPA

Maciej Orłoś tydzień temu pożegnał się z Telewizją Polską i widzami Teleexpressu. Dziennikarz przepracował w TVP aż 25 lat! Ale w końcu zdecydował się na zmiany w życiu zawodowym. Teraz czekają go nowe wyzwania - także w telewizji. Orłoś skomentował najnowsze doniesienia.

Zdaniem portalu wirtualnemedia.pl Maciej Orłoś już niebawem zacznie pracę w Grupie Wirtualna Polska. Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem ma trafić do kanału telewizyjnego WP, który powstaje. Zdaniem portalu Orłoś ma zacząć pracę już w listopadzie. Co na to dziennikarz? W rozmowie z wirtualnemedia.pl Maciej Orłoś tajemniczo stwierdził: -  Nie mogę jeszcze oficjalnie potwierdzić, gdzie będę pracował. Zaznaczył jednak, że jeśli już coś zdradzi, to dopiero w przyszłym miesiącu: - Najwcześniej będę mógł o tym rozmawiać w październiku - skomentował krótko. Także przedstawiciele WP na razie nie chcą wyjaśniać, czy Orłoś do nich trafi.

Przypomnijmy, że Maciej Orłoś to kolejny znany dziennikarz, który w ostatnim czasie pożegnał się z Telewizją Polską. Jego miejsce w Teleexpressie zajął dziennikarz TVP INFO Maciej Cholewiński.

Zobacz: Kto zastąpi Orłosia w Teleexpressie. Kim jest Michał Cholewiński?

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: