WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Nowa twarz w "Wiadomościach". Kim jest Jan Korab?

Nowa twarz w "Wiadomościach". Kim jest Jan Korab?

11.08.2016, godz. 10:57
Nowa twarz w Wiadomościach. Kim jest Jan Korab?
foto: YouTube/Telewizja Republika

Jedne z najbardziej znanych nowych reporterów "Wiadomości" TVP 1 - Klaudiusz Pobudzin stanął na czele  "Teleexpressu". Oznacza to, że odszedł z "Wiadomości". Ale w programie pojawił się już nowy reporter, który może stać się ulubieńcem widzów - Jan Korab, wcześniej związany z Telewizją Republika. Kim jest nowa twarz "Wiadomości" Jan Korab?

Niedawno pojawiła się informacja, że jeden z reporterów politycznych "Wiadomości" TVP 1 - Klaudiusz Pobudzin został szefem "Teleexpressu". A to wiąże się z odejściem z redakcji sztandarowego programu informacyjnego Telewizji Polskiej. Dlatego redakcja potrzebowała nowego reportera. Skład "Wiadomości" zasilił właśnie Jan Korab. Reporter już zadebiutował w programie. W środę widzowie mogli zobaczyć jego pierwszy materiał. Dotyczył on sprawy drukarza z Łodzi, który odmówił wydrukowania ulotek dla organizacji związanej ze środowiskiem LGBT. Sprawa trafiła do samego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Jan Korab ostatnio był związany z Telewizją Republika, w której był reporterem i korespondentem. To już kolejny dziennikarz, który z Telewizji Republika przeszedł do TVP. Wśród reporterów "Wiadomości" takimi osobami są m.in.: Bartłomiej Graczka, Karolina Tomaszewicz.

Zobacz: Zmiany w Teleexpressie! Klaudiusz Pobudzin z TV Trwam nowym szefem

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: