WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Nowa twarz Wiadomości TVP. Kim jest Antoni Trzmiel?

Nowa twarz Wiadomości TVP. Kim jest Antoni Trzmiel?

15.07.2016, godz. 13:08
Antoni Trzmiel - nowa twarz Wiadomości TVP
Antoni Trzmiel dołączył do zespołu prowadzących Wiadmości TVP foto: Twitter

Antoni Trzmiel dołączył do dziennikarzy tzw. bocznego wydania "Wiadaomości" TVP. Wcześniej pracował w Telewizji Republika. Od kilku miesięcy współpracuje z radiową Jedynką i Polskim Radiem RDC. Kim jest Antoni Trzmiel - nowa twarz "Wiadomości" TVP1?

Nowa twarz w "Wiadomościach" TVP1. Do dziennikarzy prowadzących tzw. boczne wydanie dołączył Antoni Trzmiel. Dziennikarz będzie prowadził wybrane wydania "Wiadomości" nadawane o godz. 8:00, 12:00 i 15:00. Z dyżurami będzie wymieniał się z Anną Hałas-Michalską i Agnieszką Górniakowską. Kim jest Antoni Trzmiel? Prezenter przez trzy lata pracował w Telewizji Republika, w której prowadził programy publicystyczne, głównie w paśmie porannym i popołudniowym. W lutym br. roku zaczął prowadzić wywiady w programie "W samo południe" w radiowej Jedynce, a w drugiej połowie marca - cotygodniowy program publicystyczny "Cóż tam bzzzyka... w polityce?!" w Polskim Radiu RDC.

Dodajmy, że Antoni Trzmiel jest kolejną osobą, która w ostatnim czasie przeszła z Telewizji Republika do TVP. Wcześniej z Telewizji Republika do Telewizji Polskiej przeszli: Marta Piasecka, Bartłomiej Graczak, Karolina Tomaszewicz, Bartłomiej Maślankiewicz, Michał Rachoń.

ZOBACZ: Nazwał Owsiaka "ludzką glistą", został dyrektorem TVP2

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: