WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka O. Rydzyk udzielił ŚLUBU córce Kempy [ZDJĘCIA]

O. Rydzyk udzielił ŚLUBU córce Kempy [ZDJĘCIA]

02.10.2016, godz. 17:25
RYDZYK UDZIELIŁ ŚLUBU CÓRCE BEATY KEMPY
ŚLUBU CÓRKI BEATY KEMPY foto:

Beata Kempa (50 l.) wydała za mąż swoją jedyną córkę. Ślub Niny Kempy (27 l.) odbył się w Sycowie, rodzinnym mieście szefowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wśród prawie dwustu gości był prezydent Andrzej Duda (44 l.) i jego żona Agata Kornhauser-Duda (44 l.), a ślubu młodej parze udzielił o. Tadeusz Rydzyk (71 l.).

- Cieszę się szczęściem naszych dzieci. Oby byli tak szczęśliwi jak my z moim mężem - powiedziała nam pani minister. Ślub i wesele, jak podkreśla Beata Kempa, były bardzo tradycyjne. Razem z mężem Waldemarem i rodzicami pana młodego szefowa KPRM udzieliła błogosławieństwa parze młodej jeszcze przed ślubem. Uroczystość odbyła się w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, a mszę św. koncelebrował o. Tadeusz Rydzyk (71 l.), który przyjechał odprawić ślub na specjalną prośbę pani minister. - Dla mnie jako osoby głęboko wierzącej najważniejsze, że jest to związek sakramentalny - mówi nam Beata Kempa.

Córka Nina gust odziedziczyła po mamie, bo w sukni ślubnej wyglądała zachwycająco. - Wybierałyśmy ją razem. Uczestniczyłam we wszystkich przygotowaniach - zdradza nam pani minister, która wystąpiła w sukni własnego projektu. Ślub oraz wesele w ekskluzywnym sycowskim hotelu swoją obecnością zaszczycili prezydent z żoną, którzy bawili się prawie do północy. Do białego rana zostali za to minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro (46 l.) z żoną Patrycją Kotecką (38 l.). - Mój zięć to bardzo kulturalny młody człowiek. Nie jestem smutna z powodu tego, że córka wyszła z domu. Bardzo się z mężem cieszymy, że trafił jej się taki dobry mąż - zdradza nam szczęśliwa matka panny młodej.

Zobacz: Syn najbogatszego Polaka poślubił miss!

Źródło: Super Express TV
autor: Małgorzata Niezgoda zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: