WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Obrzydliwe zachowanie Tomasza Lisa! Ofiarą Magdalena Ogórek

Obrzydliwe zachowanie Tomasza Lisa! Ofiarą Magdalena Ogórek

06.11.2016, godz. 17:51
Tomasz Lis Magda Ogórek
foto: Archiwum

Tomasz Lis po raz kolejny wywołał spore zdziwienie na Twitterze. Tym razem redaktor naczelny "Newsweeka" "polubił" skandaliczny wpis jednego z internautów o Magdalenie Ogórek. Swoje oburzenie zachowaniem Lisa wyrazili lider Partii Razem Adrian Zandberg oraz publicysta Łukasz Warzecha.

Odkąd w TVP zaczął rządzić Jacek Kurski, w telewizji publicznej doszło do wielkiej zmiany. Z "Wiadomościami" pożegnali się m.in. Piotr Kraśko, Beata Tadla oraz reporterzy: Jacek Tacik i Adam Feder. Zmiany dotyczyły również ramówki: w TVP pojawił się nowy program satyryczny "W tyle wizji", który prowadzi Marcin Wolski i Rafał Ziemkiewicz. Dziennikarze komentują tam w humorystyczny sposób wydarzenia polityczne.

Czytaj: Ogórek chwaliła PiS, dostała fuchę

Na początku listopada do komentatorów w programie dołączyła Magdalena Ogórek, która w 2015 roku była kandydatką SLD w wyborach prezydenckich. Podczas pierwszego programu dziennikarka chwaliła Andrzeja Dudę. - Czynny, aktywny prezydent, którego widać, który z pełną dynamiką angażuje się nie tylko w wizyty zagraniczne, ale też zabiera głos w sprawach, które bezpośrednio dotykają Polaków - chwaliła prezydenta na antenie TVP Info.

Jak się jednak okazuje, udział Magdaleny Ogórek w programie "W tyle wizji" nie wszystkim się spodobał. Jeden z internautów zasugerował, że dziennikarka powinna rozpocząć karierę w filmach porno. Wpis polubił Tomasz Lis, co wywołało oburzenie Adriana Zandberga oraz Łukasza Warzechy.


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: