WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka OBRZYDLIWY atak na Małgorzatę Wasserman!

OBRZYDLIWY atak na Małgorzatę Wasserman!

05.10.2016, godz. 10:42
Małgorzata Wassermann
Małgorzata Wassermann foto: Super Express

Nie milkną echa związane z projektem ustawy antyaborcyjnej "Stop aborcji". O ile jednak kulturalne manifestacje (jak np. poniedziałkowe) ciężko odbierać bardzo negatywnie, o tyle szkalowanie innych osób należy uznać za naganne. Tymczasem w sieci pojawił się mem ze zdjęciem Małgorzaty Wasserman, w którym miałaby ona się przyznawać do tego, że poddała się aborcji w wieku 18 lat. Zbulwersowana posłanka PiS złożyła już zawiadomienie do prokuratury w sprawie tego kłamstwa.

Autor grafiki sugerował, że Wasserman powiedzieć te słowa miała na antenie telewizji Republika. Jak czytamy: - Bardzo żałuję swojej decyzji jaką wtedy podjęłam. Miałam 18 lat, czułam, że jestem za młoda, nie byłam w stanie wychować tego dziecka. Usunęłam ciążę i bardzo tego żałuję. Ale cóż, wiem, że muszę żyć dalej, teraz staram się dobrze służyć Polsce, Polakom i Polkom. Całość opatrzono złośliwym komentarzem: - M. Wasserman ZAMORDOWAŁA własne dziecko, a teraz będzie wystawiać świadectwo moralności D. Tuskowi. TO SĄ JAKIEŚ KPINY!!!

Posłanka na swoim TT zamieściła zawiadomienie do prokuratury:

 

 

Ponadto dodała, umieszczając również przedmiotowy obrazek:

 

 

Jedna z internautek przytoczyła przy tym obrazek z fanpage'u Sokzburaka, gdzie regularnie umieszczane są wpisy obrażające wszystko, co w jakikolwiek sposób powiązane jest z PiS. Okazuje się, że nie tylko Wasserman została oskarżona o taki czyn:

 

 

Wśród komentarzy pod reakcją Wasserman pojawiły się wpisy takie jak:
- Rzeczywiście wyjątkowo obrzydliwe. Pozdrawiam.
- Pani Poseł szczerze współczuję, że stała się Pani celem ataku, prowadzonego metodami, podobnymi do SBckich.
- Proszę się trzymać - ci fanatycy zdolni są do wszystkiego odkąd okazało się, że nie są sami ze swoimi poglądami w Polsce.
- Trzymam za Panią kciuki i bardzo współczuje, bo wyobrażam sobie jak obrzydliwe są pomówienia.Pozdrawiam serdecznie.
- Przykro mi,że musi Pani przez takie bagno przechodzić.Dlacz. nie ma u nas prawa broniącego ludzi przed kolumnami?sąd w 24godz.

Zobacz także: Znany pisarz o Wellman: Seks jej nie grozi

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: