WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Obrzydliwy wpis Ziemkiewicza po strzelaninie w Monachium!

Obrzydliwy wpis Ziemkiewicza po strzelaninie w Monachium!

22.07.2016, godz. 20:35
Rafał Ziemkiewicz
foto: Super Express

Rafał Ziemkiewicz, publicysta tygodnika Do Rzeczy, znany jest z dość kontrowersyjnych opinii. W styczniu dziennikarz w ostry sposób skwitował wypowiedź papieża Franciszka, zaś po dzisiejszej strzelaninie w Monachium napisał na Twitterze: - Dla Niemców szok. Zawsze to oni mordowali innych, odwrotnej sytuacji nie mają przećwiczonej. Tweet dziennikarza spotkał się z wielkim oburzeniem użytkowników Twittera.

Rafał Ziemkiewicz to jeden z czołowych polskich publicystów. Związany z tygodnikiem Do Rzeczy oraz z Telewizją Republika dziennikarz słynie z bardzo kontrowersyjnych komentarzy, które są potem szeroko omawiane w internecie. Dla wielu osób szokujące były słowa Ziemkiewicza, któremu nie spodobała się wypowiedź papieża Franciszka o tym, że katolicy nie muszą rozmnażać się jak króliki. - Papież idiota. Straszne - napisał wówczas dziennikarz na Twitterze. Równie kontrowersyjne były słowa znanego dziennikarza po strzelaninie w Niemczech. - Dla Niemców szok. Zawsze to oni mordowali innych, odwrotnej sytuacji nie mają przećwiczonej - skomentował publicysta na Twitterze.

Jak wynika z informacji przekazanych przez BBC, w strzelaninie w Monachium zginęło 6 osób. Policja wciąż szuka sprawców ataku.

Słowa znanego dziennikarza dość szybko spotkały się z reakcja innych dziennikarzy:

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: