WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka OFICJALNIE- Durczok zakłada własny serwis internetowy i SZUKA pracowników!

OFICJALNIE- Durczok zakłada własny serwis internetowy i SZUKA pracowników!

19.08.2016, godz. 10:43
DURCZOK MA ZAKAZ PRACY DO PAŹDZIERNIKA.
DURCZOK MA ZAKAZ PRACY DO PAŹDZIERNIKA. foto: Super Express

To już potwierdzona informacja- znany dziennikarz, Kamil Durczok przygotowuje się do uruchomienia serwisu internetowego, którego redakcja będzie mieścić się w Katowicach. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl założona przez niego spółka szuka dziennikarzy do redagowania strony.

 

Jakiś czas temu Durczok zamieścił na swoim Twitterze zdjęcia pokazujące remont przestrzeni biurowej w Katowicach. Ponadto, jak się okazuje, na początku kwietnia zarejestrował spółkę Coal Minders, która w KRS jako obszar funkcjonowania ma wpisaną „działalność portali internetowych”. Wrzucone przez niego w czwartek zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości:

 

 

Na portalu pojawiło się ponadto w piątek ogłoszenie, w którym Durczok i Coal Minders szukają dziennikarzy „do współpracy przy planowanym projekcie medialnym na południu Polski”. Od kandydatów, oprócz gotowości do wyzwań i poświęceń oraz biegłego poruszania się w internecie, wymagana jest obecność na minimum trzech portalach społecznościowych.

Przypomnijmy, że po rozstaniu Durczoka z TVN w marcu 2015 roku obowiązywał go półtoraroczny zakaz konkurencji, który kończy się we wrześniu tego roku. Innymi słowy, już niedługo zobaczymy być może Kamila Durczoka na tle:

 

Zobacz także: GIGANTYCZNY "przekręt" w stowarzyszeniu żony agenta Tomka?

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: