WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Ogórek ostrzega Hannę Lis przed niegodnym zachowaniem jej męża

Ogórek ostrzega Hannę Lis przed niegodnym zachowaniem jej męża

07.11.2016, godz. 12:13
Tomasz Lis Magda Ogórek
foto: Archiwum

W weekend głośno było o chamskim ataku, jaki na Magdalenę Ogórek przeprowadził Tomasz Lis. Dziennikarza oburzyło, że była kandydatka na prezydenta zaczęła pracować w TVP. Ponadto Lis polubił prostackiego twitta jednego z internautów. Ogórek w rozmowie z Wirtualną Polską skomentowała całą sytuację krótko: - Nie życzę pani Hannie Lis, by kiedykolwiek mężczyzna potraktował ją w taki sposób, w jaki czyni to jej mąż wobec innych kobiet.

Wszystko zaczęło się od tego twiita Lisa i odpowiedzi Ogórek:

 

 

Internauci podzieli się na dwa obozy. Tomasz Lis polubił m.in. taki post użytkownika, krytykujący nową prowadzącą "W tyle wizji":

 

 

Poproszona o komentarz w tej sprawie, Magdalena Ogórek stwierdziła, że trudno jej komentować takie zachowanie Tomasza Lisa, ponieważ: - To wykracza poza etykę dziennikarską, czy przyzwoitość ludzką, bo to już nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. Mowa o podejściu człowieka do człowieka, a przede wszystkim mężczyzny do kobiety.

Następnie dodała: - Nie życzę pani Hannie Lis, by kiedykolwiek mężczyzna potraktował ją w taki sposób, w jaki czyni to jej mąż wobec innych kobiet.  Dodała również, że "nie chce się zniżać do tego, by zabierać głos w kwestiach, które urągają godności kobiety". Całość podsumowała słowami: - Osądzili to już internauci, w tym wypadku użytkownicy Twittera. Sądzę, że Tomasz Lis zapoznał się z tymi komentarzami.

Zobacz także: Obrzydliwe zachowanie Tomasza Lisa! Ofiarą Magdalena Ogórek

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: