WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Ojciec Andrzeja Dudy o kryzysie w małżeństwie prezydenta: nie ma u nich żadnego kryzysu

Ojciec Andrzeja Dudy o kryzysie w małżeństwie prezydenta: nie ma u nich żadnego kryzysu

12.10.2016, godz. 05:00
Kryzys w małżeństwie to bzdura
Andrzej i Agata Duda foto:

Od dłuższego czasu pojawiają się medialne pogłoski o napiętej sytuacji w małżeństwie pary prezydenckiej. Pierwsza dama Agata Duda (44 l.) unika publicznych wystąpień, nie poszła z mężem na premierę filmu "Smoleńsk", bo wybrała inny film. Czy para prezydencka przeżywa kryzys? - To bzdury. Andrzej i Agata bardzo się kochają i nie ma u nich żadnego kryzysu - ucina spekulacje ojciec prezydenta, prof. Jan Tadeusz Duda (67 l.).

O małżeństwie Agaty i Andrzeja Dudów rozpisywały się w ciągu ostatniego roku różne media. O "dość lodowatej atmosferze" i o tym, że relacje między Dudami nie były najlepsze już w czasie kampanii prezydenckiej pisała "Polityka". - Relacja między prezydentem a żoną wygląda na dość chłodną. Przytulenie, objęcie, wyciągnięcie dłoni czy pocałunek sprawiają wrażenie sztucznego i bardziej na potrzeby mediów niż wynikające z rzeczywistej potrzeby i odruchu osób sobie bliskich - komentowała w rozmowie z tygodnikiem dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, autorka podręczników o kształtowaniu wizerunku. Ale najcięższe działo przeciwko parze prezydenckiej wytoczyła "Gazeta Wyborcza", która swego czasu opublikowała duży materiał o Agacie Dudzie. W tekście przytoczono nawet plotkę o. nieślubnym dziecku Andrzeja Dudy, co wywołało oburzenie środowiska dziennikarskiego i opinii publicznej. Całkiem niedawno Agata Duda nie poszła z mężem na premierę filmu "Smoleńsk", co niektórzy odebrali jako kolejny dowód na kryzys w ich małżeństwie. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? - To bzdury o jakimś kryzysie. Agata i Andrzej są bardzo kochającym się małżeństwem i nie widzą poza sobą świata - ucina prof. Jan Tadeusz Duda.

ZOBACZ: Morawiecki zapowiada wyższe podatki dla najlepiej zarabiających?

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: