WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Ojciec Rydzyk dostał kolejną nagrodę. Tym razem od... kolejarzy

Ojciec Rydzyk dostał kolejną nagrodę. Tym razem od... kolejarzy

19.11.2016, godz. 19:56

Ojciec Tadeusz Rydzyk oraz rektor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, ojciec Zdzisław Klafka, zostali jednymi z laureatów nagrody Orzeł Straży Ochrony Kolei. Gala odbyła się z okazji 98-lecia istnienia SOK.

Dziś swoje święto miała Straż Ochrony Kolei. Z tej okazji odbyła się gala wręczenia nagród lda osób zasłużonych dla SOK. Jednymi z laureatów byli Ojciec Tadeusz Rydzyk i rektor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej ojciec Zdzisław Klafka. Jak dwaj duchowni związani są z SOK? -  - Ojciec Tadeusz Rydzyk i ojciec Zdzisław Klafka w mediach, w Telewizji Trwam i Radiu Maryja, promują naszą formację. Ich postawa wspiera nasze działania w promowaniu bezpieczeństwa na obszarze kolejowym - uzasadnił Sylwester Wesołowski, st. insp. komendy Straży Ochrony Kolei.

Niestety Tadeusza Rydzyka nie było na uroczystości i w jego imieniu nagrodę odebrał ojciec Grzegorz Ruszaj. To właśnie on wypowiedział się za dyrektora Radia Maryja w rozmowie z TV Trwam. Co sądzicie o tych nominacjach?

Zobacz: Intronizacja Jezusa Chrystusa na króla Polski. Uroczystości w Łagiewnikach [RELACJA NA ŻYWO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: