WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Okładki tygodników 21-28 listopada. "Polską rządzą Kiepscy"

Okładki tygodników 21-28 listopada. "Polską rządzą Kiepscy"

20.11.2016, godz. 21:03
Okładki tygodników 21-28 listopada
foto: Fotomontaż SE.pl

Co przyniesie prasa w tym tygodniu? "Newsweek", "Do Rzeczy", "wSieci" oraz "Wprost"? Sprawdź najważniejsze tematy społeczno-polityczne najpopularniejszych tygodników.

Newsweek

W najnowszym wydaniu magazynu "Newsweek" tematem okładki jest rozmowa z Andrzejem Rzeplińskim, prezesem Trybunału Konstytucyjnego. Prawnik uważa, że Polską rządzą Kiepscy. Oprócz tego wywiad z Agnieszką Holland gorzko na temat zwycięstwa w wyborach w USA Donalda Trumpa i analiza obecnej sytuacji Komitetu Obrony Demokracji, który znalazł się na zakręcie.

Wprost

Nowy numer "Wprost" na pierwszy plan wysuwa fałszywe autorytety, które zatruwają Polskę. Z tej okazji porozmawiano z autorką bloga Chu*owa Pani Domu, która przeciwstawia się sztucznemu wizerunkowi kobiety promowanemu przez Małgorzatę Rozenek. Oprócz tego wywiad z Patrykiem Jakim, który opowiada o szczęśliwym byciu ojcem dziecka z zespołem downa.

W Sieci

"W Sieci" przyjrzy się mediom, które według autora starają się wywrzeć wpływ na wyborców, by zdyskredytować konserwatywnych polityków prawicy, takich jak Orban, Trump, Duda, czy Kaczyński. Autor twierdzi, że to właśnie wielkie koncerny medialne, które nieudolnie manipulują ludźmi są największymi przegranymi kampanii wyborczych.

Do Rzeczy

"Do Rzeczy" skupia się na temacie zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach na prezydenta USA. Z tej okazji przeprowadzono wywiad z Mariuszem Maxem Kolonko, który wyznaje, że głosował za rewolucją. Dodatkowo tygodnik zdradza kulisy ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej.

Zobacz: Hillary Clinton już tak nie wygląda! Zobacz jak ZNISZCZYŁA ją porażka z Donaldem Trumpem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: