WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Okładki tygodników. "wSieci": Co mają na Tuska?

Okładki tygodników. "wSieci": Co mają na Tuska?

09.10.2016, godz. 20:27
Okładki tygodników. wSieci: Co mają na Tuska?
Okładki tygodników. "wSieci": Co mają na Tuska? foto: Archiwum

Przedstawiamy najważniejsze okładki przyszłego tygodnia. O czym poczytamy w "Newsweeku", we "Wprost", "Do Rzeczy" i "wSieci"? Sprawdź!

"wSieci": "Co mają na Tuska?" - Donald Tusk za Smoleńsk i afery naprawdę może ponieść odpowiedzialność karną – czytamy na okładce najnowszego numeru tygodnika „wSieci”. Obecnemu szefowi Rady Europejskiej grożą zarzuty karne i widmo nawet 10-letniej odsiadki. To bardzo realny scenariusz, jeśli na chłodno przeanalizuje się Kodeks karny w kontekście decyzji podjętych przez Tuska – pisze dziennikarz śledczy tygodnika.

"Do Rzeczy”: "Chcieli nas wszystkich zabić!" - „Wołyń” uderza w samo serce mitu o Polakach jako narodzie sprawców.

"Wprost": "Upadli celebryci" - Zjeść węża, opowiedzieć ze szczegółami o nocnych igraszkach, ze łzami w oczach wspominać trudne chwile w życiu. Ludzie to kupią, oglądalność wzrośnie, a z nią wartość ewentualnych kontraktów reklamowych” – o celebrytach, którzy przekraczają kolejne granice, by pozostać na topie piszą Agata Jankowska i Magda Kamińska w najnowszym numerze tygodnika.

 

"Newsweek": "Kuzyn wszechmogący" - Jan Maria Tomaszewski o Jarosławie Kaczyńskim mówi: „brat” albo „cesarz”. Gdy PiS dochodzi do władzy, zostaje doradcą w TVP, a jego partnerka znienacka otrzymuje rolę w serialu. W PiS mówią o nim po prostu: „kuzyn”.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: