WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Okładki tygodników: Duda, Gronkiewicz-Waltz i pigułka gwałtu

Okładki tygodników: Duda, Gronkiewicz-Waltz i pigułka gwałtu

04.09.2016, godz. 22:03
Okładki tygodników
foto: Super Express

Przed nami kolejny tydzień, a wraz z nim nowe wydarzenia, wyzwania i tygodniki. Wiemy już jak wyglądają tegotygodniowe okładki: "Wprost", "Do rzeczy", "Newsweek" oraz "wSieci".

W tym tygodniu na okładce "Newsweeka" zobaczymy czarno-bialą twarz prezydenta Dudy na czerwono-białym tle z motywem naszego godla. Napis "teoretycznie prezydent" wskazuje na podważanie stanowiska Andrzeja Dudy.

Newsweek

"Wprost" jako jedyny w tym tygodniu nie nawiązuje na swojej okładce do polityki. Zerka na nas z niej naga blondynka, wystająca z kieliszka z winem. "Ofiary pigułki gwałtu" to temat przewodni tego egzemplarza dziennika, który postawił na problemy społeczne, a nie polityczne.

wprost

"W sieci" wałkuje temat afery o reprywatyzację w Warszawie. "Złote żniwa Waltzów" wskazują na rozważania, dotyczące czynnego udziału prezydent miasta stołecznego w całej tej sprawie.

w sieci

Z kolei na białej okladce "Do rzeczy" widzimy Anne Applebaum i Radosława Sikorskiego a czerwone hasło głosi "Na wojnie z PiS. Jak Applebaum i Sikorski walczą z Polską pod rządami partii Kaczyńskiego".

do rzeczy

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: