WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Okładki tygodników. KOD-ziarze żądni krwi?

Okładki tygodników. KOD-ziarze żądni krwi?

02.10.2016, godz. 22:12
Okładki tygodników
foto: fotomontaż

Co przyniesie prasa w tym tygodniu? "Newsweek", "Do Rzeczy", "wSieci" oraz "Wprost"? Sprawdź najważniejsze tematy społeczno-polityczne najpopularniejszych tygodników.

Newsweek

Tematem numeru jest długa i poruszająca rozmowa z Kamilem Durczokiem. Dziennikarz opowie o tym, jak się czuł, będąc podejrzanym o molestowanie seksualne i mobbing swoich pracowników. W "Newsweeku" również analiza sytuacji Jarosława Kaczyńskiego, który zyskał poparcie skrajnej prawicy, kosztem kobiet, którym chce się odebrać prawa.

Wprost

Dziennikarze "Wprost" przybliżą postać wicepremiera Mateusza Morawieckiego, który zyskał nowe możliwości i nazywany jest superministrem. Czy za decyzjami Morawieckiego stoi Jarosław Kaczyński? Oprócz tego obszerny artykuł na temat buntu kobiet, który trwa od tygodnia w całym kraju. Według dziennikarzy Polkom chodzi już nie tylko o aborcję.

Do Rzeczy

 

"Do Rzeczy" sugeruje, że Krystyna Janda wypowiedziała wojnę rządom Prawa i Sprawiedliwości. Według dziennikarzy tygodnika, aktorce nie chodzi wcale o prawa kobiet do decydowania o własne ciało, ale o coś zupełnie innego. W numerze również Sławomir Cenckiewicz przybliży tajemnice IPN. Co znajduje się w zbiorze zastrzeżonym?

 

W Sieci

Dziennikarze tygodnika pytają, czy, według nich, sfrustrowani zwolennicy KOD będą próbować nieczystych zagrań, by obalić rządy PiS. "W Sieci" zastanawia się, czy możemy obawiać się zamieszek podczas święta 11 listopada. W nowym numerze poznamy tajne plany Jarosława Kaczyńskiego odnośnie do roszady w rządzie. Co zamierza prezes PiS?

Zobacz: Znikną CBA i IPN? Tego chce Platforma Obywatelska

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: