WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Okładki tygodników: rozwody, rozdawanie posad i "Smoleńsk"

Okładki tygodników: rozwody, rozdawanie posad i "Smoleńsk"

11.09.2016, godz. 20:12
Okładki tygodników: rozwody, rozdawanie posad i Smoleńsk
foto: Fotomontaż SE.pl

Przed nami kolejny tydzień W poniedziałek do kiosków trafią nowe numery tygodników opinii. Jakie okładki będziemy oglądać w kioskowych witrynach? Znajdziemy kadr z filmu "Smoleńsk", znane panie, które się rozwiodły lub chcą to zrobić, a także husarzy.

Na okładce tygodnika "wSieci" tytuł: Wściekły atak na "Smoleńsk". Numerem jeden tygodnika jest film "Smoleńsk" Antoniego Krauzego, który w minionym tygodniu wszedł do kin i wzbudził kontrowersje. Dla jednych przedstawia tezę o zamachu, a dla innych jest pokazaniem prawdy.

Okładka tygodnika "Do Rzeczy" ma tytuł: Śledztwo Pawła Lisickiego. Krew na naszych rękach? Sakralizacja Holokaustu zaciera pamięć o polskich ofiarach. Tematem numeru są też narodowcy, czyli jak odróżnić ONR od wszechpolaków, a także rozmowa z Joachimem Brudziński o rządzie.

"Newsweek" Tomasza Lisa na okładce prezentuje husarzy pędzących na koniach: Szarża na stołki. Jeszcze nigdy od czasów PRL nie było takiego rozdawania państwowych posad. Jedyne kryterium: lojalność wobec PiS. Tematem jest też sprawa napadu na Polaków w Harlow oraz wicepremier Mateusz Morawiecki.

Na okładce "Wprost" temat społeczny: Być jak Bridget Jones. Polki rozwodzą się, by zyskać wolność. Temat ilustruje nie tylko bohaterka znanego filmu, ale też Marta Kaczyńska i Beata Kozidrak. Ta pierwsza jest w takcie rozwodu, a druga ma go już za sobą. Oprócz tego w numerze znajdziemy rozmowę z ministrem skarbu państwa Dawidem Jackiewiczem i sprawę małej Asi z Poznania, która, by ratować mamę zorganizowała specjalny kiermasz.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: