WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Okładki tygodników: Rządzi papież, jest też Jaruzelski i Szydło

Okładki tygodników: Rządzi papież, jest też Jaruzelski i Szydło

24.07.2016, godz. 20:22
Okładki tygodników: Rządzi papież, jest też Jaruzelski i Szydło
foto: Fotomontaż SE.pl

Przed nami kolejny tydzień W poniedziałek do kiosków trafią nowe numery tygodników opinii. Jakie okładki będziemy oglądać w kioskowych witrynach? Głównie te z papieżem Frnaciszkiem, bo w zbliżającym się tygodniu do Polski przyjedzie Ojciec Święty. Na okładki trafił też generał Jaruzelski i premier Beata Szydło.

Na okładce tygodnika "wSieci" tytuł: Papież w kraju mocy i wiary. Numer jest poświęcony wizycie papieża Franciszka na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. To tam w przyszły weekend odbędzie się główna msza i spotkanie z papieżem. W środku także rozmowa z premier Beatą Szydło.

Okłądka tygodnika "Do Rzeczy" ma tytuł: Cenckiewicz ujawnia: Długie ręce Jaruzelskiego. Tematem numeru jest to, jak generał Wojciech Jaruzelski rządził Polską po 1989 roku.  W numerze także sprawa KOD, awantura o apel smoleński oraz za i przeciw pensji dla pierwszej damy, a także tekst o Pokemonach.

"Newsweek" Tomasza Lisa na okładce prezentuje Beatę Szydło: Jak PiS rozdaje swoim, setki milionów z budżetu rząd płaci za lojalność i kupuje przychylnosć wojska, policji i służb. Tematem jest też poszukiwanie Pokemonów, na punkcie którego oszalał świat.

Na okładce "Wprost" również papież Franciszek, ale w towarzystwie Jana Pawła II: Czym Franciszek różni się od Jana Pawła II, pyta gazeta. Oprócz tego w numerze znajdziemy sprawę afery Amber Gold i powstałej właśnie komisji śledczej, która ma zbadać aferę. Będzie też coś o Pokemonach.

Zobacz: ATAK z maczetą w Niemczech! Napastnik zabił kobietę w CIĄŻY

Źródło: Aleksandra Jaros
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: