WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Okładki tygodników. Syriusz-Wolski: Tusk działa przeciw Polsce

Okładki tygodników. Syriusz-Wolski: Tusk działa przeciw Polsce

11.06.2017, godz. 19:28
Okładki tygodników. Syriusz-Wolski: Tusk działa przeciw Polsce
Okładki tygodników. Syriusz-Wolski: Tusk działa przeciw Polsce foto: Do Rzeczy, wSieci

Przedstawiamy najważniejsze okładki przyszłego tygodnia. O czym poczytamy w "Newsweeku", we "Wprost", "Do Rzeczy" i "wSieci"? Sprawdź!

Wprost: "Seks, władza i miłość" "

W Sejmie adrenalina, odpowiedzialność, podziw otoczenia, a w domu nuda, pretensje, wymagania. Nic dziwnego, że politykom rozpadają się związki. W najnowszym „Wprost” odkrywamy antyrodzinne oblicze polityki" - czytamy.

Do Rzeczy: "TVP kontra TVN - wreszcie mamy wybór"

– Media publiczne są częścią dobrej zmiany – mówi Wojciech Reszczyński, dziennikarz, radiowiec, pierwszy prowadzący „Wiadomości” w rozmowie z Marcinem Makowskim. – „Fakty” i „Wiadomości” są jak lustrzane odbicia. Można się na ten stan oburzać, można jednak dostrzec, że ktoś – pierwszy raz od lat – odsłonił to, co było niewidoczne – pisze Marcin Makowski.

wSieci: "Tusk działa przeciw Polsce"

Wywiad z Jackiem Syriuszem-Wolskim. Europoseł wprost ujawnia, że Donald Tusk działa na szkodę Polski, a totalna opozycja kieruje się wyłącznie prywatą, a nie interesem kraju.

Newsweek: "Czy Adrian w końcu wejdzie?"

- Andrzej Duda nie do końca sobie radzi i tak niechcący wyszło, że stał się Adrianem – mówi Robert Górski, autor serialu „Ucho Prezesa”.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: