WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Okładki tygodników: Ukraińcom trzeba patrzeć na ręce

Okładki tygodników: Ukraińcom trzeba patrzeć na ręce

02.04.2017, godz. 20:06
Okładki tygodników: Ukraińcom trzeba patrzeć na ręce
foto: Materiały prasowe

Przedstawiamy najważniejsze okładki przyszłego tygodnia. O czym poczytamy w "Newsweeku", we "Wprost", "Do Rzeczy" i "wSieci"? Sprawdź!

Do Rzeczy: "Ukraińcom trzeba patrzeć na ręce" – Ludobójstwo jest wciąż przekłamane – przekonuje ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim. – Ukraina wzbudza w Polsce takie emocje, że trudno ją traktować wyłącznie jako kordon sanitarny przeciw Rosji – pisze Maciej Pieczyński w artykule „Ukraina polskim okiem”.

wSieci: "Smoleński dramat w obrazach" Dziennikarze tygodnika dotarli do niepublikowanych nigdzie dotąd zdjęć z lat 2008-2010, i przypominają czytelnikom w formie swoistego fotoreportażu okoliczności wydarzenia, które do dziś wstrząsa Polską.

Wprost: "Rosyjski plan wymierzony w Polskę" "Atak na polski konsulat w Łucku to znaczący skok w długiej serii rosyjskich prowokacji przeciwko Polakom i Ukraińcom. Eskalacja jest nieunikniona” - Jakub Mielnik na łamach najnowszego wydania tygodnika „Wprost” analizuje kolejne kroki rosyjskiego planu wymierzonego w zachodnich sąsiadów.

Newsweek: "Nienawiść, intrygi i wielka kasa. W PiS trwa wewnętrzna wojna" Według dziennikarzy tygodnika w PiS trwa walka o wpływy. Siłują się wicepremier z ministrem sprawiedliwości i prezes partii z szefową rządu. Jednym z argumentów mających popierać trwającą w PiS walkę, jest zwolnienie w marcu ze stanowiska PZU Michała Krupińskiego.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: