WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Olejnik cała w koronkach. KOPIUJE styl Agaty Dudy [ZDJĘCIA]

Olejnik cała w koronkach. KOPIUJE styl Agaty Dudy [ZDJĘCIA]

26.09.2016, godz. 11:45
Olejnik cała w koronkach. KOPIUJE styl Agaty Dudy [ZDJĘCIA]
foto:

Monika Olejnik na wielkie wyjścia wybiera kreacje przyciągające wzrok. Zawsze stara się wyglądać elegancko, modnie, a zarazem oryginalnie. Nie raz zwracała już uwagę zdobnymi strojami i nietuzinkowymi nakryciami głowy, czy wymyślnie zdobionymi butami. Ale tym razem postawiła na sprawdzony styl i wybrała klasyczną, czarną sukienkę z koronki. Czyżby skopiowała styl pierwszej damy Agaty Dudy?

W zeszłym tygodniu Agata Duda zachwyciła stylizacją, jaką wybrała na uroczyste przyjęcie zorganizowane przez parę prezydencką USA dla głów państw biorących udział w 71. sesji zgromadzenia ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nasza pierwsza dama założyła czarną koronkową sukienkę, z rękawami do łokcia i czerwone szpilki. Jej stylizacja była prosta, niewyszukana, a zarazem elegancka. Agata Duda zebrała wiele pochlebnych opinii na swój temat, co nie dziwi, bo faktycznie przyćmiła Michelle Obamę.

Czytaj: Agata Duda PRZYĆMIŁA Michelle Obamę! [ZDJĘCIA]

Musiała to zauważyć gwiazda dziennikarstwa Monika Olejnik. W czasie festiwalu filmowego w Gdyni dziennikarka zaprezentowała się właśnie w czarnej sukni z delikatnej koronki. Postawiła co prawda na odważniejszy krój i inne dodatki niż pierwsza dama, bo założyła czarne sandałki i zabrała ze sobą niewielką, czarną, połyskującą torebkę. Zdecydowała się także na bardziej wyrazistą biżuterię, wiszące kolczyki perełki, a na szyję zapięła ciemną ozdobę. Jednak podobnie jak Agata Duda, Monika Olejnik nie zaszalała z fryzurą, a rozpuściła włosy, co dodało jej naturalności i lekkości całej stylizacji.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: