WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Olejnik pisze o Rydzyku i papieżu Franciszku i publikuje TAKIE zdjęcie

Olejnik pisze o Rydzyku i papieżu Franciszku i publikuje TAKIE zdjęcie

10.08.2016, godz. 15:23
Monika Olejnik
foto: © AKPA

Papież Franciszek na każdym kroku podkreśla, że duchowni powinni żyć w ubóstwie. Niedawno mówił, że boli go widok księży w drogich samochodach. Ojciec Rydzyk zaś niedawno żalił się, że gdyby był lekarzem to nie musiałby się martwić o pieniądze. Słów obu wysłuchała Monika Olejnik i pokazała, co o tym myśli.

- Boli mnie, kiedy widzę księdza albo zakonnicę w najnowszym modelu samochodu. Ależ tak nie można - zwracał uwagę papież na początku lipca. Franciszek propaguje życie nie w przepychu, ale skromne. Niedawno do sieci trafiło nagranie, na którym ojciec Tadeusz Rydzyk prosząc o wsparcie dla niedawno wybudowanej świątyni żalił się: - Nie jest tak łatwo prosić o te pieniądzeTak nieraz myślę, że przez te lata studiów w seminarium, czy po seminarium. Gdybym te lata poświęcił na specjalizacje na medycynie jaka kasa by była. Żyłbym sobie zupełnie swobodnie, a tak co? Żebrze człowiek, bo prosimy, pomóżcie, pomóżcie - mówił zmartwiony.

Sprawdź: Olejnik w bikini pokazała ZGRABNE ciało! ZOBACZ gorące ZDJĘCIA

Jego wypowiedź, jak również wypowiedź papieża, nie uszły uwadze Moniki Olejnik. Dziennikarka, która właśnie czerpie z wakacji całymi garściami i wygrzewa zgrabne ciało na plaży, opublikowała na Facebooku zdjęcie w aucie. Ale nie byle jakim! W pięknym, lśniącym, czarnym wozie bez dachu pozuje uśmiechnięta od ucha do ucha dziennikarka. - Dyrektor Rydzyk żałuje, że nie został medykiem, bo wtedy "żyłbym sobie swobodnie". Żali się, że musi żebrać na swoją telewizję oraz na kościół w Toruniu. Czy to jest w duchu pontyfikatu Papieża Franciszka? "Boli mnie widok księdza w najnowszym modelu samochodu..." mówił Papież! - podpisała zdjęcie.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: