WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Olejnik w bikini pokazała ZGRABNE ciało! ZOBACZ gorące ZDJĘCIA

Olejnik w bikini pokazała ZGRABNE ciało! ZOBACZ gorące ZDJĘCIA

08.08.2016, godz. 10:55
Olejnik w bikini pokazała ZGRABNE ciało! ZOBACZ gorące ZDJĘCIA
foto: Facebook

Monika Olejnik to zapalona biegaczka. Często chwali się w internecie zdjęciami z treningów, a przy okazji rozgrzewa swoich fanów. Dlaczego? Bo dziennikarka ćwiczy w kusych strojach odsłaniając zgrabne nogi. Ale teraz zdecydowała się pokazać jeszcze więcej! Na Facebooka wrzuciła zdjęcia z gry w siatkówkę z dedykacją dla polskich olimpijczyków.

Monika Olejnik pilnie śledzi poczynania polskich olimpijczyków w Rio. W niedzielę wsparła Agnieszkę Radwańską, której zmagania na olimpiadzie się skończyły: - Bronię Agnieszki Radwańskiej! W sporcie nie zawsze się wygrywa!!! Pamiętajmy jak dużo Agnieszka zrobiła w swojej karierze dla promocji Polski w świecie. Więcej sportu zamiast hejtu:) - napisała dziennikarka.

Zobacz: Kaczyńska o pomnikach smoleńskich: Przestrzeń publiczna nie może być kaleczona

A w poniedziałek pogratulowała polskim siatkarzom, którzy wczoraj ograli reprezentację Egiptu, a także Rafałowi Majce - brązowemu medaliście. Nasz kolarz zrobił ogromną niespodziankę wszystkim i zdobył medal, chociaż jest olimpijskim debiutantem. Polscy olimpijczycy pokazali się z jak najlepszej strony, więc zostali docenieni przez Monikę Olejnik. Gwiazda dziennikarstwa umieściła na Facebooku wpis: Brawo! Polscy siatkarze wygrali z Egiptem 3-0 w pierwszym meczu na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016! Rafał Majka zdobył brązowy medal. "Rano wsiadłem na rower i… uwierzyłem w siebie..." Fantastycznie :) Ja też wierzę, trenuję i namawiam do aktywności, ale do RIo jeszcze przede mną daleka droga - napisała. A wpis okrasiła gorącymi zdjęciami w bikini! Olejnik jako uprawiająca sport nie stroni od siatkówki, dlatego na najnowszych zdjęciach pozuje z piłką. Jak Wam się podoba? Trzeba przyznać, że figury dziennikarce może pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka.

Fani dziennikarki są zachwyceni: - Kto panią tak pięknie wyrzeżbił.Polki to najpiękniejsze i najzgrabniejsze kobiety na świecie a pani się do nich zalicza,brawo pani Moniko; Pani Moniko, powinna Pani utrzymywać lekką nadwagę – bo to jest nie fair w stosunku do innych,być tak atrakcyjną, inteligentną a do tego jeszcze szczupłą. Nie fair; Powiem tak - widząc Panią przy siatkówce, na bank się faceci obracają z uznaniem... nie wiedząc pewnie nawet, że to akurat ta Monika...

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: