WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Orłoś poprowadził swój ostatni Teleexpress

Orłoś poprowadził swój ostatni Teleexpress

01.09.2016, godz. 05:00
MACIEJ ORŁOŚ
MACIEJ ORŁOŚ foto:

25 lat - tyle przepracował w "Teleexpressie" Maciej Orłoś (56 l.). Wczoraj poprowadził go po raz ostatni. - Zwykle na zakończenie mówię coś śmiesznego, ale nie tym razem, mianowicie to jest mój ostatni Teleexpress. Żegnam się z państwem. - mówił Orłoś, z trudem wstrzymując łzy. "Telewizja Polska jest wdzięczna Maciejowi Orłosiowi za jego zaangażowanie w tworzenie >>Teleexpressu<< w ciągu ostatniego ćwierćwiecza" - czytamy na profilu TVP na Twitterze.

W dniu, w którym Klaudiusz Pobudzin (41 l.) został szefem "Teleexpressu", było wiadomo, że Maciej Orłoś (56 l.) długo tam nie popracuje. Zaufany dziennikarz o. Tadeusza Rydzyka (71 l.) objął to stanowisko na początku sierpnia i zaczął wdrażać swoją wizję tego popularnego programu informacyjnego TVP 1. Wczoraj okazało się, że plotki stały się rzeczywistością. Maciej Orłoś poprowadził swój ostatni program i zakończył pewną epokę. - Żegnam się z "Teleexpressem", ale nic więcej nie mogę i nie chcę powiedzieć - usłyszeliśmy od dziennikarza.

Co dalej z jego karierą? Jak podaje portal Press.pl, prezenter prowadzi wstępne rozmowy z Wirtualną Polską, która uruchomi wkrótce kanał telewizyjny WP1. Mają się w nim znaleźć między innymi programy informacyjne.

"Panie Maćku, uważam podobnie jak wszyscy, że rzeczywiście o godz. 17 pan najlepiej odjeżdżał. I teraz podjął pan najrozsądniejszą decyzję, jaką tylko można podjąć" - komentował w internecie Jarosław Kuźniar (38 l.), inny telewizyjny banita.

Przed kilkoma dniami dyrektor programowa TVP Joanna Klimek zapowiedziała, że do ekipy "Teleexpressu" niebawem dołączy nowa osoba. Plotkuje się, że może to być Anna Popek (48 l.), Paulina Chylewska (38 l.) lub Artur Orzech (52 l.).

Ale Klaudiusz Pobudzin ma większe aspiracje. Chce z "Teleexpressu" zrobić program znany na cały świat. Zapytany przez nas o nazwisko nowego gospodarza serwisu, odpowiedział krótkim SMS-em: "Sean Connery."

Orłoś prowadzącym "Teleexpress" został w 1991 roku. Był też gospodarzem innych audycji w TVP 1, takich jak: "Kawa czy herbata", programów "Wielki test", a także teleturnieju "300 procent normy". Prowadził ponadto pierwszą edycję "Firmowych ewolucji", jak również festiwal w Opolu, a także inne koncerty TVP.

Zobacz także: Kukiz MOCNO o uroczystościach sierpniowych porozumień: PiS-owski PIKNIK

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: