WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Para prezydencka flirtuje jak nastolatkowie w podstawówce

Para prezydencka flirtuje jak nastolatkowie w podstawówce

19.09.2016, godz. 15:41
Agata Kornhauser-Duda, żona Andrzeja Dudy
Agata Kornhauser-Duda, żona Andrzeja Dudy foto: Super Express

Choć w mediach spekulowało się, że para prezydencka przeżywa kryzys (m.in. samotna obecność Andrzeja Dudy na premierze "Smoleńska") to jak informuje "Dobry Tydzień" nie ma o tym mowy. W trakcie wspólnego pobytu w Spale para prezentowała się wspaniale i nie szczędziła sobie poufałych gestów. Ponadto znajoma małżeństwa zdradziła gazecie, że małżonkowie wciąż flirtują ze sobą tak, jak zwykli to robić nastolatkowie w podstawówce.

Małżonkowie w Spale chętnie pozowali do zdjęć wspólnie. Często śmiali się i żartowali. Prezydent przytulał swoją żonę, a ta muskała jego dłoń i poprawiała mu garnitur. Idąc na czele korowodu i trzymając się za ręce prawie wpadli na znak drogowy! Przez chwilę zawahali się, czy rozdzielić się i ominąć przeszkodę z obu stron, ale ostatecznie nie puścili swych rąk nawet na chwilę.

Jak zdradziła tygodnikowi uroczy zwyczaj pary prezydenckiej ich znajoma: - Są bardzo oddanym sobie małżeństwem, a miłość okazują na co dzień, drobnymi gestami. Na przykład pisząc dla siebie nawzajem czułe i zabawne miłosne wierszyki. Potem je czytają, to są bardzo wzruszające chwile.

Zobacz także: Miał być teściem Kingi Dudy, decyzją prezydenta dostał EKSTRA FUCHĘ

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: