WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Para prezydencka złożyła życzenia uczniom: Życzymy Wam dobrej energii

Para prezydencka złożyła życzenia uczniom: Życzymy Wam dobrej energii

01.09.2016, godz. 12:38
Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda
foto: EAST NEWS

Nowy rok szkolny już się rozpoczął. Z tej okazji wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia złożyli Andrzej Duda i Agata Duda. Pierwsza para życzyła najmłodszym nie tylko dobrych ocen, ale też prawdziwych przyjaźni i doświadczania nowych szkolnych przeżyć z radością. - Udanego nowego roku szkolnego – przez wszystkie miesiące od września do czerwca! - napisali w specjalnym liście.

Pierwsza para nie zapomniała o uczniach i nauczycielach. Na oficjalnej stronie prezydenta pojawił się obszerny list skierowany do wychowawców, pedagogów i uczniów. - Serdecznie pozdrawiamy i przekazujemy wszystkim Państwu najlepsze życzenia z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego - napisali Andrzej Duda i Agata Duda. - Życzymy, aby każdy z Państwa, drodzy Nauczyciele i Uczniowie, mógł powiedzieć z przekonaniem, że polskiej szkole wiele zawdzięcza i że polska szkoła dobrze służy Ojczyźnie - podkreślili. W liście podkreślono, że zawód nauczyciela to coś wyjątkowego, bo jest misją, a nauczyciele współtworzą przyszłą Rzeczpospolitą. - Bardzo często to właśnie „pani od polskiego” czy „panu od matematyki” zawdzięczamy fascynację wiedzą, wskazanie drogi, zachętę do podążania za marzeniami - oceniła w liście para prezydencka.

Andrzej Duda z żoną skierowali też kilka sów do rodziców, którzy są pierwszymi nauczycielami dzieci: - Rodzicom życzymy dumy z osiągnięć dzieci. Przekonania, że dom i szkoła wzajemnie się uzupełniają. Tak jak nie ma szkoły bez nauczycieli i uczniów, tak nie ma jej również bez rodziców. Wspierają ją Państwo i współkształtują. Pierwsza para życzyła wszystkim uczniom jak najlepszych ocen i dobrego przeżycia roku szkolnego:- Niech szkoła będzie dla Was miejscem ciekawym i bezpiecznym, otwierającym oczy na bogactwo i piękno świata, uczącym wzajemnego szacunku i patriotyzmu. Życzymy Wam jak najlepszych stopni, przyjaźni i dobrej energii. Udanego nowego roku szkolnego – przez wszystkie miesiące od września do czerwca! - zakończyli list.

Zobacz: Klaudiusz Pobudzin tłumaczy odejście Macieja Orłosia z Teleexpressu

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: