WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Podejrzenia Kijowskiego? Jest przekonany, że służby specjalne go podsłuchują

Podejrzenia Kijowskiego? Jest przekonany, że służby specjalne go podsłuchują

26.10.2016, godz. 14:29
MATEUSZ KIJOWSKI NIEMODNY.
foto: EAST NEWS

Mateusz Kijowski był w środę gościem Konrada Piaseckiego w Radiu ZET. W trakcie rozmowy poruszono m.in. temat prognozowanych przez szefa MSWiA możliwych prowokacji Komitetu Obrony Demokracji podczas obchodów 11 listopada. Lider KOD zdecydowanie zaprzeczył taki sugestiom. Zaskakująco dodał jednak, że jest przekonany o tym, że służby specjalne inwigilują zarówno jego, jak i KOD, zaś na ich telefonach założone zostały podsłuchy.

Jak stwierdził Kijowski: - Jestem przekonany, że służby specjalne inwigilują mnie i KOD. Mamy całkowitą pewność, że nasze telefony są na podsłuchach. Jego zdaniem, wokół niego i członków KOD jest dużo większa aktywność służb specjalnych: - Mamy kontakty z ludźmi, którzy w służbach pracowali i pracują i jest wiele informacji, że spore pieniądze są angażowane w działalność wokół KOD-u. Po chwili dodał: - Nie chodzę ze szczoteczką do zębów, ale jestem mentalnie przygotowany, że mogę trafić za kratki.

Duże poruszenie wywołały słowa Kijowskiego dotyczące ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej. Nie wykluczył on, że będą skłonni je blokować:

 

 

Kijowski w wywiadzie zarzucił obecnej władzy, że są zdrajcami. Jak mówił: - Obywatele czują się zniewoleni. Mamy zwierzchność ludzi, którzy nie wiadomo komu służą i nie wiadomo skąd się wzięli. Rządzący wywołują międzynarodowe afery. Wygląda, że służą obcym mocarstwom (...) Mam wątpliwości co do tego, w czyim interesie działa Macierewicz. Jego zdaniem, działania szefa MON "służą naszemu wschodniemu sąsiadowi".

Pojawił się też akcent humorystyczny, gdy Kijowski stwierdził, że "trochę się ze swoim zdaniem zgadza":

 

 

Zobacz także: KOLEJNY parlamentarny zespół ds. katastrofy smoleńskiej

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: